Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

aha, kapela, neviem, kto všetko tam hral, akurát Ivku Kováčovú som si stihla odfotiť; a chutila ti medovinka?:)

katty19

a aká stodola? nanešťastie som si to nemohla prejsť všetko dôkladne, keby som tam bola sama, tak si prídem viac na svoje, ale takto? celá perepúť

katty19

aj ja hlásim, že som tu bola!:) v sobotu som pobehovala medzi ľuďmi a psami na Donovaloch, super to bolo a v nedeľu som sa zničila s deckami na zasneženom kopci u nás, sme sa sánkovali a guľovali, trocha nakopali do zadku a vykrikovali ako námesační, poprípade sprostí:) tak a teraz si idem pozrieť, vlastne dopozerať jeden čínsky film, mám rada Čínu:) tak idem, papáááá

ethel

teda pravdu povediac tá polnoc mi vyšla tak nečakane:-))
Ak som niekomu nestihla poslať mailíka,tak sa ospravedlňujem,čas si nájdem(pravdepodobne v piatok večer) pišťok..
Panči..nakúpila som vrece lepidla a drží to:-)Takže tak...
Dnes ma prekvapkala milá osôbka Lili..viete ako opeknela s novým účesom?
Goméz...teraz si ma poriadne rozosmial na tej 19-ke:-DD
Mne sa to Pančuškine básnické črevo páčilo,ja som sa tam našla v niekolkých číslach:-)
Ešte sa vám priznám,že som v jednom nemenovanom fóre o autách položila zákernú otázku ako mám vymeniť žiarovku svetla..normálne ma tam ktosi vysmial,že každý má robiť to čo vie...nuž v tom by bol čert ak to nedokážem,to ma ešte nepoznajú...ale na rozsvietenie svetla stačilo nelogicky buchnúť po ňom a svieti:-DDD Takže žiarovka sa nekonala..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk