Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

posledné želania?? a do urny??..ozaj keby som raz zomrela ako sa to dozviete?teda taká blbosť ma napadla už dávno...

panika

to sme raz s Katty vymysleli, ze si zalozime firmu na posledne zelania..da sa to zrealizovat tak, ze si zalozimer taku urnu na posledne priania a Katty vymyslela, kde ju postavime..ale zabudla som to..asi slaby podnikatelsky plan :D

katty19

pančuška, ty tam náhodou neprešlapuješ pred tou políciou a si to tam trénuješ? daj pokoj, keď chceme, vieme byť aj krásne, no nie? zaujímavé je to, že na koĺko som to doteraz chcela, hm? len keciam dve na tri, ale verte tomu, že pre seba príliš nerobím, no viem byť aj krásna:)

panika

ja som si ostrbila predne jednicky-horne..zubar ze to neva, ze to zarovna-ale uz to nie je ono.Su moc kratke .-Ja som mala upirie ocne-vies ake super dierky som vedela robit dopapiera ? ale aj tie som ostrbila -vsetko robim s pomocou zubov a ked nervacim, tak skripem -prave som to nedavno zistila

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk