Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

no a som vám nepovedala, na čele medzi očami sa mi urobila taká vyrážka, podkožný tuk, alebo čosi také, že mi to chceli rezať, ale počas vianoc sa mi pošťastilo a označila som celé zrkadlo, už to tu bude pomaly na tretiu pubertu

panika

ale to je v pohode :D. ono teraz som ticho, lebo uvazujem.Etku vidim normalne pred sebou-viem si ju zivo predstavit -ale je pravda, ze sme sa videli aj cez kameru. Nechapem, ako je mozne, ze vidim aj teba-ked som ta nikdy nevidela. Uvazujem nad tym,ze ak sa raz nahodou budeme moct stretnut, tak dufam, zev mieste stretnutia nebude nikto podobny mojej predstave potom by som ta nespoznala :DDD

ethel

Katuš daj si na auto nálepku"Z" a uvidíš ako sa ti bude bezpečne jazdiť,všetci ti dajú priestor na ceste:-DD

katty19

a teraz si predstavte, že by sme to spojili a prišli by sme na to, že panika má aj nos aj uši veľké, hm?:D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk