Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panika

ma jeden taky sen-ten je realny, len sa musim odhodlat. Aj shaktule som slubila k narodkam video :DDD-len este som tam nezala ani chodit (teraz to ani nejde)-ale viem, ze tam pojdem. chcem chodit na brusne tance

katty19

Kedy ste naposledy relaxovali?
Ak nepočítate nočný spánok a nohy na 5 minút vyložené na stole, asi to bolo poriadne dávno, však? Využite dlhé vianočné voľno a doprajte si relax so všetkým čo k tomu patrí. Zaslúžite si ho.

Ako relaxujete?
Na každú z nás zaberá niečo iné. Niekto potrebuje všetok stres vyskákať pri aerobiku, niekomu stačí polhodinka upokojujúceho voňavého horúceho kúpeľa. Chcete si oddýchnuť a načerpať novú silu? Vyskúšajte naše tipy. Dajú vám pocit, že sa zastavil čas a ak aj plynie, tak pomalšie, len pre vás.

Vytvorte tú správnu atmosféru
Nenechajte sa nikým a ničím rušiť, so zvonením mobilu, pokrikovaním detí a zapnutou televíziou sa v relaxovaní ďaleko nedopracujete. Vyhraďte si naň miesto aj čas, kedy budete úplne sama a v pokojnej atmosfére. V priebehu dňa môžete zatiahnuť žalúzie, aby vás nerušilo vonkajšie svetlo.

Prevoňajte priestor
Vyskúšajte malý zázrak zvaný aromalampa, prípadne aspoň vonné tyčinky. Na uvoľnenie a oddych sa hodí levanduľa, sviežosťou vás naopak povzbudia ľahké citrusové variácie. Počkajte dovtedy, kým sa vône roznesú po celej miestnosti a potom zhlboka vdychujte všetku ich liečivú silu.

Nabite sa oceánom
Keď už je okolie tiché a voňavé, pravý relax sa môže začať. Chýba však ešte hlavná prísada – hudobná kulisa. Ak chcete cítiť, ako sa z vás všetok stres odplavuje, nechajte ho odísť za zvukov morského prílivu. Relaxačná nahrávka s autentickým vlnením oceánu má nesmiernu energiu. Už po niekoľkých minútach počúvania sa určite prenesie aj na vaše unavené telo.

Natiahnite oddychový čas
Vôňa, hudba a pokoj sú zbrane, proti ktorým stres jednoducho nemá šancu. Ak ste sa už oddychu nabažili, nezačnite hneď s upratovaním či premýšľaním, čo ešte by bolo treba v domácnosti urobiť. Mierne predĺženie oddychového času určite neublíži.

Pozrite si obľúbený film, taký, ktorý sa vám nikdy neopozerá. Nemyslite vôbec na nič, iba na pohodu, čo práve prežívate. Nájsť si v dnešnej dobe chvíľu len pre seba je predsa čoraz väčšou vzácnosťou.

panika

..akurat dnes som sa prichytila pri tom, ze este stale snivam. Bolo to hrozne fajn, lebo bez snov je clovek mrtvy..ale na druhej strane si vycitam, ze mozno prave preto, ze som uletela-som nevidela urcite veci

panika

ved prave -strach je nieco hrozne. Ked cloveka ovladne, obera ho aj o posledne zvysky sily...som neskutocne vdacna Etke a vobec ludom z Komunikacie, ze stali pri mne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk