Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

a vsimnite tu telepatiu...uz zase chodite naraz :D

Takze Dee, vcera si dopadla OK ? Nasla som to neskoro, tesim sa s Tebou .

LUBIM VAS ♥♥♥

PS : Eti, to bol super napad s tymi raportami :)

deee

Aj ja oznamujem, ze som ok....viac ok by som uz ani nemohla byt...bola som za priatelom v Nemecku a bolo to krasne a v skole sa tiez dari...tak sa na mna teste ked dostudujem.
Mam vas vsetkych strasne rada ♥♥♥

katty19

Ahojte karamátky:) Som živá, zdravá, niekedy mi statočne preskakuje:) a niekedy nie, niekedy som celkom v pohodičke:) podám ďalšie hlásenie o dva dni, som zvedavá aj na vaše, tak podávajte!

ethel

Panči..som rada,že si oki:)...viete čo sa mne dnes podarilo?Pohnúť sa pri rozbiehaní na dvojke:-DDD Kto tvrdí,že sa má rozbiehať na jednotke sa mýli,lebo ja sa viem aj na dvojke:-DDDDD

panča

huhu, dnesok patri iba mneeeee :))). O chvilu bude niekto podobny na niekoho odtialto v telke :))). Viac neprezradim (lebo najviac tajomstiev mavaju detektivi). Dite mi zajtra odchadza na lyziarsky...mam cely tyzden na to, aby som mamou ,,jedinacika" :).Od pondelka budem uz zase v praci. Celko sa tesim. Zatial papa. A nezabudnite..LUBIM VAS ♥

panča

oznamenie:
oznamujem Vam touto formou, ze som relativne OK. Dycham, prijimam potravu aj tekutiny -cize zijem. Nic teda nie je stratene :). A ozi, v noci aj obcas spim

Vsetkych vas lubim ↨♥♥♥. Ten prvy znak je sipka, ale neviem, ako som ju urobila (smykol sa mi prst).

ethel

veru...vyhlasujeme s Pančuškou pátranie po priateloch...dajme si už konečne po dlhej dobe malé stretnutie formou-každý hodí malý klik-kuk...chcem vedieť či ste ok!Za pochopenie a kladné vybavenie mojej žiadosti vopred ďakujem!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk