Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

huhu, dnesok patri iba mneeeee :))). O chvilu bude niekto podobny na niekoho odtialto v telke :))). Viac neprezradim (lebo najviac tajomstiev mavaju detektivi). Dite mi zajtra odchadza na lyziarsky...mam cely tyzden na to, aby som mamou ,,jedinacika" :).Od pondelka budem uz zase v praci. Celko sa tesim. Zatial papa. A nezabudnite..LUBIM VAS ♥

panča

oznamenie:
oznamujem Vam touto formou, ze som relativne OK. Dycham, prijimam potravu aj tekutiny -cize zijem. Nic teda nie je stratene :). A ozi, v noci aj obcas spim

Vsetkych vas lubim ↨♥♥♥. Ten prvy znak je sipka, ale neviem, ako som ju urobila (smykol sa mi prst).

ethel

veru...vyhlasujeme s Pančuškou pátranie po priateloch...dajme si už konečne po dlhej dobe malé stretnutie formou-každý hodí malý klik-kuk...chcem vedieť či ste ok!Za pochopenie a kladné vybavenie mojej žiadosti vopred ďakujem!

ethel

:-DDD ja som o tom čase pila svoju rannú kávu:-DD...zlaté naozaj....Damian,pekné od teba,že si nás hladal,ale my sme poctivo pracovali s Kosom:-)))))a nestihli sme ťa sledovať:-))

damian

Vsetci sme na nocnej, Kosa, Ethel a ja...:-) A aj tak som Kosu a Ethel nikde nestretol...:-( Kosa, Ethel, kdeze ste???

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk