Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

idem za pol hodinku do nočnej ale ešte som nakukla....
Panči,ja sa pred tebou hlboko skláňam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty sa divíš,že ťa chytá panika?? Po tom všetkom?? Ja by som bola už asi na psych...Ty si tak silná osobnosť,že nejaká panika ťa nerozhádže:-)Mám ťa velmi rada a myslím na teba(aj na iných) každý deň!!!♥♥♥♥

panča

ahojky :)

no Eti-keby si to tu videla vcera priamo po mojej akcii..nahodila som to tu niekolkokrat..neuvedomila som si, ze andrej zrejme cisti :). nastastie upratal aj po mne a tie ,,duplikaty" odstranil.Vcera som mala zvlastny den. vypocula som si hrozne veci. Na jednej strane som rada, ze som mala tu moznost pocut to a dozvediet sa...ale na druhej strane ..neviem kedy to dokazem spracovat a stravit. Hrozne cosi -ale pravda je, ze tym, ze to viem, mam vacsiu moc. Nie ovladat, ale pomoct. Myslim, ze sa poradim aj s MJanikom-narazila som na clanok o akupunkture. Prave som prisla z predajne RNG :), pani si urcite myslela, ze som poriadny hypochonder, alebo blazon posadnuty zdravim :DDD. Ale bola mila

vratili sa mi zachvaty paniky...zvlastne, ze prave v case, ked som si povedala, ze sa nenecham zlomit. Ale ja sa nenecham. Verim, ze to bude OK
LUBIM VAS A DAKUJEM, ZE VAS MAM ♥♥♥

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk