Chcem si umyť ruky

ethel

idem za pol hodinku do nočnej ale ešte som nakukla....
Panči,ja sa pred tebou hlboko skláňam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty sa divíš,že ťa chytá panika?? Po tom všetkom?? Ja by som bola už asi na psych...Ty si tak silná osobnosť,že nejaká panika ťa nerozhádže:-)Mám ťa velmi rada a myslím na teba(aj na iných) každý deň!!!♥♥♥♥

panča

ahojky :)

no Eti-keby si to tu videla vcera priamo po mojej akcii..nahodila som to tu niekolkokrat..neuvedomila som si, ze andrej zrejme cisti :). nastastie upratal aj po mne a tie ,,duplikaty" odstranil.Vcera som mala zvlastny den. vypocula som si hrozne veci. Na jednej strane som rada, ze som mala tu moznost pocut to a dozvediet sa...ale na druhej strane ..neviem kedy to dokazem spracovat a stravit. Hrozne cosi -ale pravda je, ze tym, ze to viem, mam vacsiu moc. Nie ovladat, ale pomoct. Myslim, ze sa poradim aj s MJanikom-narazila som na clanok o akupunkture. Prave som prisla z predajne RNG :), pani si urcite myslela, ze som poriadny hypochonder, alebo blazon posadnuty zdravim :DDD. Ale bola mila

vratili sa mi zachvaty paniky...zvlastne, ze prave v case, ked som si povedala, ze sa nenecham zlomit. Ale ja sa nenecham. Verim, ze to bude OK
LUBIM VAS A DAKUJEM, ZE VAS MAM ♥♥♥

panca

hej..aj tu na ,,zapade" bolo krasne..mamca mi urobila taky spomienkovo-dovolenkovy dnik :DD. a ,,GDE" sa vzal, tu sa vzal -zrazu tu nas Gomco stal :DDD. Niektori ludia su vzacni ako safran. Ale vazim si, ze aj napriek vsetkemu nakuknu..Kazdy vecer sledujem hviezdy. mam tolko toho na ♥, no nemozem to sem napisat...Zlatinka moje- zo dna na den si viac vazim, ze som mala to stastie stat sa matkou. Kazdym dnom viac a viac zistujem, ako su nam nase deti vzdialene..trapia sa, trpia a nedokazu to povedat vlastnej mame...tu na Zdravi je mnozstvo tem, kde dievcata v puberte hladaju pomoc...zveruju svoje najvacsie tajomstva cudzim ludom, lebo sa boja povedat to svojim najblizsim..trapia sa vecami, ktore kazda jedna mama dokaze vyriesit bez toho, ze by zosedivela...a ony sa trapia a nevidia, ze rodicia su tu pre nich.Pred dvomi tyzdnami som bola vonku pre dceru...o par hodin u nas zvonili rodicia jej kamaratky...bolo 23.15. slecna prisla domov az rano o 9.15....do rana so nespala (bala som sa o nu). A mala skonstatovala, ze po prvakrat v zivote videla svojho otca plakat..citia sa byt dospele a neohrozene, no su to male vtacatka, ktore potrebuju ochranu. Potrebuju, aby ich niekto niekam nasmeroval, aby im ukazal smer (aj ked nechcu vidiet pravdu). Nedovolte, aby Vam niekto ukradol lasku Vasich deti..uklazte im, ze ste tu pre nich a ze vzdy budete, nech sa stane cojkolvek. COKOLVEK. Potrebuju to