Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panika

a este cosi..kedze vacsinou neprezradzam to, co nemam..tak len takto trosku oneskorene : Millimu prajem vsetko naj, naj k meninam...

panika

Dakujem..teda kokso, asi by som teda mala prestat tolko nervacit..lebo som v nom mala vsetko mozne, ale ten bilirubin me teda zlozil...fakt sa musim dat dokopy. Caute sa ♥♥♥

predvcerom som bola vecer chvilu na dvore...bol 1 den po splne :)..cosi mi to pripomenuo..a dnes som tu videla 1 temu..a cosi v nej--som nestastna a nervozna, ale uz sa usmievam..zvlastne, ze s Vami sa naozaj necitim sama. Preto Vas tak velmi lubim. vsetci si to zasluzite ♥♥♥. ste take moje sukromne slniecka. hrejete ma na dusi, ked mi je tazko.Viem, ze s Vami uz nikdy nebudem sama a som Vam vdacna.Slovami sa to neda povedat-citim to vo svojom vnutri

mamca

Som veľmi rada,že vidím úsmev.:)
Áno,pri narušení funkcie pečene,prípadne žlčníka (vylučovanie žlče) sa v moči bilirubín môže objaviť.

panča

ahojte
Dee, lepsie ako lepsie. Neviem, ci je lepsie-o cca pol hodinu budem vediet viac. LUBIM VAS
PS _len som kludnejsia, mozno o to je to lepsie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk