Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty192

Ethi, ahoj :) priznám sa, už som si prečítala dávnejšie, ale stále som vyčkávala, že pančita niečo prihodí... panča, prečo niečo neprihodíš ? aspoň nejaké riadne brvno do oka, alebo zelenú kartu :D
ethka, ako hovoríš, zdravie, hmm, veď vieme, určite sa to raz dotkne každého, ja len dúfam, že to všetci zvládneme a nejako prežijeme, v dobrom aj v zlom, to sedí tak väčšinou pre manželské páry. ale dá sa to prirovnať aj k priateľstvám.
dnes som bola pozrieť jednu kamarátku a ľahla som si u nej na postel, kde mala paplóny, zasmiali sme sa, že aj takto vidíme, ako to naše priateľstvo vyzrieva, kedysi by som si to nedovolila...
ale ja na fb chodím :))) len sa asi nepoznáme po mene :D napíš mi na katty19@centrum.sk, priznám sa, že som zvedavá ;)

sova e

Ahoj Katuška...nuž či sa mi darí? Mala som problémy v rodine...manžel mal obojstrannú embóliu do plúc a ako on hovorí-zachránila som mu život.Dúfam,že ma prežije,lebo ešte raz zažiť to tak som na psychiatrii:-(( Tak tak sa i darí:-(( Preto nič nie je dôležitejšie ako zdravie! A ty ako? nechodíš na fb? že by sme sa aj videli?? Však Panči:-)

panča

fasa, tak revat som zrovna nechcela -ale vidiet tolko znamych tvari pokope a vediet, ze ste OK je perfektne.ALT3

Uz cakam na volny vikend, nech mozem vyrazit sem za humna..

a co tie Bojnice???Uz to neplati?

katty19

ahoj deenuška :) možno neuveríš.. dúfam, že áno :) ale ja sa budem fakt tešiť na stretnutie s vami, s každou z vás :) a pančita dolorez bude pecka :D tešíííím :))

Deeee

Jeeej, Katuska, ja by som bola za, keby sme sa stretli....stiahli by sme aj etku a mamcu....juj, bolo by super....a dodatocne zelam teme pekne 4. narodeniny

Mam vas rada

katty192

inak mám 33 rokov a odprisahala by som, že tento rok je výnimočný, kto sa ešte nedožil, nech sa teší, a kto sa už dožil a prekročil, nech sa teší na stretnutie so mnou ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk