Chcem si umyť ruky

pančita dolo

a ako sa to robi dnes :)))
K(atty LIKE LIKE
/moja mladsia miluje Armina a pred par tyzdnami sa jej podarilo byt na koncerte kusok od neho. Neverbalne mu vyznala lasku :DDD

pančita dolo

www.youtube.com

sedim tu celkom sama, jednym okom pozeram disturbiu..pocas reklam som prepla a zabudla som to vratit nazad...Cakam az budu tri hodiny....

katty192

Mariah začala so svojimi zdr. problémami vtedy, keď aj ja. Pamätám sa na to ako dnes. Jednoducho sa začala liečiť na depresiu a ja som vedela, že ani ja pred tým neuniknem. Len nastúpiť na liečenie...... Je skvelé sledovať jej pokroky, mám z nej obrovskú radosť :)

katty192

panči, to nebola kritika, žiadna kritika, tak mi bolo za posledné dni ublížené, že som to možno preniesla aj sem, ale nikto z vás s tým nemá žiadnu súvislosť, ja som rada, teším sa, že aj so mnou komunikuješ :) ďakujem :)
a alt3 je pecka, to si ty, to je tvoja láska ;) dík :)

katty19

vidím a čítam, aj na svojej meilovej adrese, že sme na seba nezabudli... :) presne toto sú tie okamihy, keď hovorím, že život má byť jednota a žiadne stretnutie nie je náhodné :) tak sme sa k sebe priťahovali, až niečo neuveriteľné.. dnes možno môžeme pozbierať úrodu a to je moc hrejivé, krásne, povznášajúce :)
predtým sme možno neboli pripravené, ale toto je už iný čas, sme opäť iní ľudia. teším sa na stretnutie s každou z vás :) a pančita, to bol zázrak, pre mňa určite a ja potrebujem ku svojej existencii zázraky, potrebujem takých ľudí, ktorí budú milovať a trocha aj so mnou plakať, keď to budem potrebovať, ktorí sa budú so mnou šalieť, lebo moja duša je veľmi veľmi veľmi veľká, ale aj zraniteľná a zlých ľudí je dosť..