Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Dobrý večer všetkým spiacim i bdejúcim,všetkých zdravím a prajem rýchly návrat teplých slnečných dní (obrazne i doslova). :D

panik-a

Ahojte
Katty-z jednej strany mas pravdu, je to ten problem (ked som tu nocovavala s Millim), ale je nasobeny niecim inym-co podstatne (aj pre pre mna) zhorsuje aj tu prvu vec...no to som to teda napisala..uz som kludnejsia, ale este som nic nevyriesila. Ale tuto noc som trosku spala a cast strachu som prenechala na svagrovi.Nemozem (nevladzem)chodit k pocitacu, len sedim v izbe a rozmyslam (aj ked to nikam nevedie)- som fakt truba.

Koncim (nateraz)-ozvala som sa len preto, aby ste sa o mna nebali. LUBIM VAS ♥

katty19

ahojte. tak čo sa to tu deje? Panika? CHceš prebrať tému k životu? Sľúbila si mi to:) No jasnačka, vidíš? Zase pomáhaš, iba naše problémy nás môžu prebrať k aktivite, zrejme nič iné. Ja asi viem o čo ide, ak ide o to, čo pred časom. A preto uznávam, že je to ťažké. Vtedy tu s tebou trávil čas po nociach Milli. Je to ten problém?

panik-a

Dakujem Etka, ty jedina vies-o co ide. Nechcem to tu rozpisovat, ale nemam silu pisat nejake litanie do mailu (aj ked mam tu potrebu)-ale ked opadne ten velky des, co ma dusi-napisem Ti. Mozno som pred chvilou nieco vymyslela-ale tyka sa to toho problemu, co mame teraz...(aj ked to je pre mna to najdolezitejsie, aby sa to vyriesilo a bolo to OK).to co bude neskor, tak to netusim...

ethela

Pančúlik:-((( ani ja by som sa nedokázala najesť..je mi z toho všetkého tak zle,že som ti nedokázala ešte ani odpísať:-((( zimomriavky strachu mi behajú aj po tvári...je to všetko velmi ťažké a ani trochu sa ti nedivím,že ti je tak zle:-((((Jedno však viem s absolútnou určitosťou!Si silná,inteligentná ,ty dokážeš postaviť hrádzu,aby sa potok nerozvodnil!Ty to dokážeš,ja to viem!!!Preto si ťa tak vážim!!!Panči-teraz nie je vhodná chvíla opúšťať sa!!!!Bojuj prosím,teraz je to najťažšie,ale ak to preklenieš,tak sa to zlepší,len vydrž!Nedaj sa!!!Si predsa najsamfasa!!!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk