Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

A pokús sa aspoň trošku niečoho zjesť,možno pár hltov polievky,si vysilená a to chvenie môže byť aj z toho.Veľmi ti držím palce.

mamca

Väčšinou (podľa mňa takmer vždy) sa ľudia boja vzdať sa zabehaných chodníčkov,svojej-hoci aj zlej- istoty,ktorú poznajú,vedia predpokladať... Viem,že ťa to ranilo,ale opakujem,dôležitá si ty! Robíš to najlepšie,čo vieš,buď na seba pyšná!!! A reakcie-uvidíš,niekedy to ide pomalyyyyyyyyy...niekedy zlomovo... Ty sa pochváľ za svoju odvahu. U mňa tú pochvalu už máš.:)

panikaa

prave teraz sa mi stala dalsia z tych veci, ktore ma potapaju..ked sa snazim vyjst maximalne v ustrety, otvorim srdce a ruky viac, ako je to mozne a namiesto toho, aby clovek dodrzal pravidla-pozmeni ich a nakoniec uplne porusi.tak velmi by som chcela vediet preco

mamca

Nevysvetľuj tam,kde je hluché srdce. Ako tak počúvam ľudí okolo seba,vcelku sa mi potvrdzuje (aj ty sa na to skús spoľahnúť) - všetko sa raz ukáže.

mamca

Ale choď,práveže si prebudená až moc.Tvoje myšlienky a snaha predbiehajú čas.Dokážeš veci dotiahnuť,o tom nemám pochybnosti,len si sa začala ponáhľať.Dnes môžeš urobiť to,čo ti dnešok dovolí,nie viac,tak sa netráp,že sa niečo javí ako dlhodobé a nemenné.Nie je to tak,veľa vecí si už zmenila,kľudne si na čas oddýchni.

panik-a

to vsetko viem, ale nejde to...nesklzne to, zostane to visiet nado mnou ..no skor to dopadne na mna..nestihnem povedat ani A na obhajobu..no obhajobu-skor vysvetlenie

panik-a

mozno uz prisiel cas prebudit sa..poznam silu potocika, aj to ako sa meni na riavu.ak sa medzi veterne mlyny rata aj ludska obmedzenost, zloba a nechapavost -tak potom hej, s nimi..ja viem, ze to nie je mega problem-ale to je to, ze nejde o mna.valcuje ma vlastny strach, prestala som si verit-mam pocit ze som neschopna dotiahnut vsetko az do konca...

mamca

A nezabúdaj,hromozvod je vedený k zemi,tak si predstav,že to,čo ti hádžu na hlavu,aj ty pekne necháš skĺznuť.Netreba vždy všetko vysvetľovať,hlavne ak to nechce byť pochopené.Dôležitá si ty!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk