Chcem si umyť ruky

mamca

A nezabúdaj,hromozvod je vedený k zemi,tak si predstav,že to,čo ti hádžu na hlavu,aj ty pekne necháš skĺznuť.Netreba vždy všetko vysvetľovať,hlavne ak to nechce byť pochopené.Dôležitá si ty!

mamca

Bojuješ s veternými mlynmi? Uber,na chvíľu cúvni a zapoj sa,keď budeš mať chuť.Ver mi,kvapka zdolá aj skalu,silný prúd sa cez kameň len prevalí.Nemusíš stále bojovať,stačí po troche... A o tvoj priestor na sny ťa nikto nepripraví.Snívať,to sa nezabúda.

panik-a

..vsetko, co sa kedy stalo padne na moju hlavu..som taky hromozvod. Z mojho pohladu je vsetko riesitelne, ale tu sa na moj pohlad neberie ohlad..keby som aspon nebola taka unavena, uplne ma to zoziera z vnutra.

mamca

Ale prdlajs,nič si nedosrala.Nádherné v živote je to,že robíme chyby a nie je to celý život,ale len chyba.Prečo sa ti to zdá neriešiteľné? Juuuuuj,veď chyba,to nie si ty.

panik-a

hej, je to dlhodobe..bolo to tu, urcity cas som na to nemyslela-teraz sa vratilo, ale uz na to nemozem prestat mysliet..isty cas som zila mimo toho, vytvorila som si priestor na svoje sny a fantaziu, ale zial-unikla mi realita..dosrala som to..

panik-a

lezim a pozeram (potme) do stropu..a citim, ako mi zviera hrudnik, ako mi mlati srdce ..neviem sa na to vykaslat, nejde to-prejde to az budem mrtva

mamca

Nemôžeš to zmeniť? Vonkajšie vplyvy nie,teda do určitej miery,ale vnútorný postoj...hádam áno? Aspoň trochu sa vykašlať na to nezmeniteľné..

panik-a

necitim sa dobre,mam chut zaliezt niekam a uz nikdy nevyliezt-aby som uz nikdy nic nemusela riesit, nikdy sa nicim stresovat..uz 2 dni som nic nejedla, vcera som sa priotravila nikotinom..nad ranom som si musela dat tabletku, aby som aspon chvilu spala..je mi hrozne. A nemozem to zmenit