Chcem si umyť ruky

panča

dee, o tom plateni sa skus informovat viac do hlbky. v NR, alebo kde to bolo to nejak napadli (ze je to porusenie tej zmluvy-podmienok, za akych do skoly nastupovali).Skusim to niekde pohladat..

deee

Aj ja sa pripajam k prianiu do noveho roka. Prajem Vam vsetkym, aby bol rok 2008 lepsi a krajsi ako ten minuly. Nech sa Vam vo vsetkom dari a najma aby ste boli zdravi.
♥♥♥♥

panika

Zlatinka moje, prajem Vam vsetkym nadherny rok -plny zdravia, stastia, lasky a naplnenych snov (aj predsavzati). Dakujem, ze Vas mam.
♥♥♥♥&# 9829;♥♥♥♥& amp;#9829;

samko r.

Krásneho Silvestra a šťastný Nový rok prajem všetkým ktorých poznám, aj ktorých nepoznám......, skrátka všetkým..........:-)))))))))))

panika

tak zatial papa a prajem krasny silvester (najfarebnejsiu noc v roku) a stastny Novy rok (cely rok)

tak v januari naschle

Dee

fuuu, tak to neviem, ci bolo odo mna. Aj ja som take nieco mala, ale neviem, ci som to preposielala.
Fajn, ja uz asi pojdem, vidim, ze zasa nic neurobim. Som rada, ze sme sa "stretli" tu a dufam, ze v januari sa aj nazivo stretneme( mozu sa aj ini pridat-BA a okolie)

panika

ani nehovor, lebo sa zase rozrevem...od teba som mal ten mailik-psika, co cistil ten monitor ?maly mopslik to bol...ale neslo mi to preposielat

Dee

jasne, ze ho mam, dobre schovane pred ocami zvedavcov a obcas, ked mi je smutno, si ho precitam. V Nemecku to bolo castejsie, lebo som nemala ani net. Teraz uz menej castu, lebo mozem nakuknut aj sem a obcas kuknem aj na ten nas vylet na Mesiac a plujem pri tom na monitor :o)))