Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

damian

Etele, som nevedel, alebo som prehliadol, alebo zabudol, ze mas dceru. :-) Dufam, ze je zdrava a pije vela vody a jepapa vela sladkosti :-) a neberie ATB, ako mnoheeee deti :-((

panika

idem do hajan. posledne dni som nejak momo. dufam, ze na mna nic nelezie. Starsia ma herpesy po celej brade-dnes odvolala lyzovacku.mladsia pred 10timi minutami dobrala penicilin (dufam). Idem do postele-chvilu si pospim, mozno o polnoci vymyslim perpetum mobile :DDD. Sibe mi, ja viem-ale je to este v tolerancii normalnosti:D. Idem . Prijemnu sluzbu, poslusnych pacientov Ti prajem. ♥♥♥

panika

zajtar idem pozriet kamosku-ta jej mamina sa stale drzi. Vzala som ju (kamosku) k vestici-uz vie, kedy sa to skonci. Od tej navstevxy u nej je uplne ina. Vyrovnanan, kludna.

ja idem desiateho

panika

ja mam v praci zablokovane zdravie.otvori sa, ale ked dam forum-tak sa neda zobraztit :D. a ze informaticvi nic nerobia:))).okrem toho, ze lezu ludom do mailovych schranok :DDD. som hnusoba...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk