Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panika

idem do hajan. posledne dni som nejak momo. dufam, ze na mna nic nelezie. Starsia ma herpesy po celej brade-dnes odvolala lyzovacku.mladsia pred 10timi minutami dobrala penicilin (dufam). Idem do postele-chvilu si pospim, mozno o polnoci vymyslim perpetum mobile :DDD. Sibe mi, ja viem-ale je to este v tolerancii normalnosti:D. Idem . Prijemnu sluzbu, poslusnych pacientov Ti prajem. ♥♥♥

panika

zajtar idem pozriet kamosku-ta jej mamina sa stale drzi. Vzala som ju (kamosku) k vestici-uz vie, kedy sa to skonci. Od tej navstevxy u nej je uplne ina. Vyrovnanan, kludna.

ja idem desiateho

panika

ja mam v praci zablokovane zdravie.otvori sa, ale ked dam forum-tak sa neda zobraztit :D. a ze informaticvi nic nerobia:))).okrem toho, ze lezu ludom do mailovych schranok :DDD. som hnusoba...

panika

zlatko.mam pre nu cosi.keby som nebola sklerotik-tak by som to dala lilith. aj pre nu cosi mam ...ja vasilisa premudra zrejme vsetko vyriesim tym, ze to dam do kufra auta :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk