Chcem si umyť ruky

panika


inak idem na Vas postupne-mam este cosi na srdci. Je to o 1 uzasnej zienke. len to zrejme budem pisat na etapy-lebo naraz to nezvladnem. Teraz ale nie-lebo musim ist prec. Ale aj tak ju moc lubim a dakujem jej PS :tajna indicia pre nu :)..zlte pozadie (nie zadok, pozadie). Pa

Dee

Panci, v poslednej dobe sa o tebe vela ucim, odpovedala som z teba v pondelok:o))
Ja som ani nevedela, ze robis. Strasne sa tesim, ze si sa na to dala. Napis maila, ze kde a co robkas. Som zvedava ♥♥

Dee

Cafte, Dee urobila dalsiu skusku a uz mi zostala len jedna. JA som na seba taka hrda(a to nehovorim casto). A teraz idem nakupovat a potom piect, uz sa tesim. Nejak sa menim, prvykrat sa na pecenie tesim, asi starnem. Ale mozno je to tym, ze budem piect sama a nebudem robit len asistenta, co sa u nas casto koncilo placom a tichou domacnostou:o)))
Paaaa, potom vam poslem nieco sladke ♥♥♥

ethela

dobrý večer a aj dobrú noc...
Samko,tak ty tiež nie si za umelé stromčeky?Ale ani ja som do dnes nebola,len tie sumy čo za stromček tu u nás pýtajú nesvedčia o vianočných sviatkoch vzájomnej lásky a pohody...a tak som sa prvý raz v živote nechala prehovoriť a máme umelý....Moje dieťa zareagovalo :mami,veď ty si doniesla,mŕtvy,suchý,nevoňavý stromček...No ano,žial..ludia sa menia...Prajem vám krásnu noc..ja zajtra idem vypekať,takže spať po nočnej sa nebude...cmuky...
♥♥♥♥&# 9829;

panika

ahojky
v praci uz nenakuknem-zdravie je blokovane :(. Kati, je fakt netusim co to so mnou je-ale ked to sem napisem, vtedy naozaj placem.Sup a je to tu..Staci mi malo- drobnost, ktora sa ma bytostne dotyka a a uz spustim. Neviem to ovladat, ani zastavit..vtedy musim odist. Vies, pamatam si, keec som tu po prvy raz narazila na 1 kocku (kvoli nej som sem zacala chodit a aj som tu zostala). Dokonca si pamatam aj nasu prvu vymenu nazorov -myslim Teba a mna(inak zaregistrovala som sa kvoli tebe). Proste pamatam si vela veci, akoby to bolo dnes..a hrozne to na mna vplyva. Velmi mim chybaju niektori ludia a velmi si vazim kontakt s inymi.A k tomu placu -dnes som si v praci nasla 1 mail -kazdy by nad nim krofkal, aky je uzasny...ja som sedela a revala, pretoze v nom bolo nieco, co milujem

katty19

panika, a to s tým revaním to fakt? lebo ja si stále myslím, že to tam len tak vsunieš, ako, mne sa to ľúbi, ale zaujímalo by ma to, naozaj sa vieš tak často rozplakať? aj ja som citlivá, na pohreboch sa zadúšam, ale toto nie, alebo áno? povedz, že len tak trocha ti chytí srdiečko v úzkosť, ale nevýjde slzička, lebo ja tomu nerozumiem, ale ak mi to vysvetlíš, možno porozumiem

katty19

no áno, som počula, že zakázané je najlepšie:) ja si myslím to isté, len toho nesmie byť moc, takže všetkého s mierou:) je tam niekto, komu by som mohla položiť jednu otázku?

samko r.

Tak ja som si bol poctivo kúpiť od lesnej správy stromček. Toto nie je s kostolným riadom. Nikto ma nenaháňal, nikto po mne nestrielal. Toto sú vianoce? Asi stárnem. Ale umelý nechcem. To ako keby žena požívala vibrátor a mala pritom chlapa v posteli! To je vrchol!!! Of.