Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

:), tak ja viem, ze zijes-neboj sa. A dobre to robis, pekne sa nam uc-aby sme mali mudru pani doktorku. Potrebujeme Ta ako sol :).

LUBIM VAS ♥

deee

Ajooooj vsetci, len sa ozyvam, ze este zijem, ale som zahrabana v papieroch. Zapisala som sa asi na vsetky predterminy, na ktore sa dalo a teraz makam. AAAAAAle , v januari budem mat len 1 skusku a úpotom free az do polovice februara. Teada nie doslovne, lebo musim napisat rocnikovu pracu a obhajit si ju, ale je to ine ako ucit sa.
Mavajte sa krasne a nehadajte sa. Mam vas rada ♥♥♥♥

panča

inak som este stale tu :DDD. Bola som v mailikoch. Dee mi poslala uzasny mail :DD. Pamatate si este na Bobkovu kozku na monitor ? tak toto ju prekona :). Ludia, kde su tie casy, ked sa tu hromadne plulo na monitor?Mam pocit, ze to bolo len vcera. Nastastie sa k tomu da stale vratit. Vlastne vela veci ide vratit spat -alebo sa da aspon pokracovat tam, kde sa prestalo.(teraz samozrejme nehovorim o sebe, aj som dokaslala vela veci. nenavratne a nezvratne-ale ucim sa s tym zit. No co uz). Inak za tou Zofiou pojdem-nemienim polavit zo svojich snov. A stale plati pozvanie pre osobky, ktore som tam pozvala..Inak sranda-keby ste ma teraz videli. Sedim tu preto, lebo dcera ma predbehla a pustila si Superstar. (pche, ked tam nie je niekto..uz to nemusim pozerat). No uz asi dost. idem do vane a potom do postele. O chvilu je tu polnoc a s nou urcite budicek :DD. Ale nehnevam sa ..polnoc zboznujem..od urcitej doby. tak teraz uz ozaj dobru noc .♥♥♥

panča

sice som povedala, ze dnes uz nepridem-ale co uz, dost casto kecam :DDD. Pozeram Marca Pola-mal by ho omrknut kazdy, koho raz caka skuska z penaznej a bankovej sustavy..ved kto k nam priniesol papierove peniaze ? MP. Vcera som omrkla Annu Kareninu-sranda, vsetko je ine, ked to nie je z donutenia (pred par mesiacmi som citala Drak sa vracia).Mozno som vo faze zivota, ked dostavam rozum. Celkom sa mi to paci.Neviem, preco je to tak, ale kazdou novou vecou (informaciou), ktoru sa dozviem-som stastnejsia a stastnejsia. A mozno som bola stastna vzdy, len som si to neuvedomovala.Inak toto je ukazka toho-ked mm v hlave plno a vsetko sa to sinie von :DDD.Chybate mi. Velmi mi chybate. Kazdy z Vas je uplne iny, jedinecny.A dohromady ste ako jedna nadherna kytica z ruží.(inak nie som opita, nebojte....). Lubim Vas

katty19

nemôžeš spávať? ja si tak rada pospím, cez deň, v noci, mne je to jedno a rada pozerám z postele televízor a ak je zhasnuté svetlo a ide dobrý triller a som sama, tak to je na nezaplatenie:) a k tomu zobem oriešky a mám takú polohu, jednu nohu si dám na perinu, ale túto polohu jedine v lete, teraz v zime mám perinu a na nej ešte flisovú deku:)
ja viem, že vás to nezaujíma, ja viem, tak ale, aj tak som sa chcela s vami podeliť o tento svoj životný štýl:)

panča

Tak dnes sa uz neukazem.Este stale som tešivá, tešivá, tešivá a dufam, ze este dlho budem. CAUTE SA ♥♥♥

panča

este som sa vratila (robim to velmi rada-zvyk je zelezna kosela). Chcem len tolko -dakujem za 1 mail, ktory mi niekto poslal nazad.♥

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk