Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panik-a

Ahojky este raz. Tak aj ja sa pridavam k Mamci a dufam, ze ste vsetci usmiati :D. Tesime sa, tesime sa, tesime sa. Vsetci spolu. A ked nie, tak ja sa budem tesit aj za Vas.No fasa, uz mi zase vyhrkli slzy -kurna panča, na co to zase myslis ? No takze zrejme z toho stale nie som vonku..no neva, zivot ide dalej. Takze : TESIME SA, TESIME sA, TESIME sA. LUBIM VAS ♥♥♥♥&# 9829;♥♥♥♥& amp;#9829;♥♥♥ 829;♥♥♥♥&a mp;#9829;♥3♥♥ 829;♥♥♥♥&a mp;#9829;♥

mamca

Pekný dník! :)
V týchto dňoch je pre mňa naozaj príjemné stretnúť tešivú osôbku.:) Dúfam,že aj ostatným nechýba radosť a úsmev.
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

panika

Ahojky♥♥♥
tusim to tu je na striedacku. Musim pozriet, ci je tu nejaka zavora, cez ktoru pustaju dnu len po jednom. Nasla som vo fore meno, ktore som uz davno nevidela. Neuverite,ako to moze potesit. A ja som tesiva uz druhy den...LUBIM VAS

panika

mam taku super naladu, ze by som tu najradsej vypisovala ako kedysi. Len akosi neviem usmernit myslienky-nemalo by to hlavu ani patu, tak radsej pomlcim a pockam, ci sa niekto nezjavi. LUBIM VAS ♥♥♥♥&# 9829;

panika

Cafte sa milacikovia moji. Dnes ma po dlhom case potesili v novinach. Vo viedni sa narodili 2 ladove medviedatka ♥♥♥♥&# 9829;

katty19

gratulujem! teším sa spolu s tebou, Ethík; tiež sa obávam o to auto, do posledného životopisu som napísala počet odjazdených km 2000:) bude sranda, keď ma načapúú:))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk