Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

a takto to u mňa prebieha, možno ma ten policajt videl na tom letisku šoférovať potajomky a preto ma chcel hneď zrušiť, nikdy nevieš

katty19

áno, počas jazdy držím jednou rukou ručnú brzdu, a tak zase, povedzme si, nebudem si rúžovať svoju pusinku pol hodiny, tak ale, vždy, keď začnem zrýchľovať, tak predtým si narúžujem tento môj skvost a pozerám sa priebežne celou cestou do toho zrkadielka, lebo to je už poriadna rýchlosť, samozrejme, bez debát, stále držím ručnú brzdu:) není o čom, jasnačka:D

ethel

:-DDD no tak na toto ja spätné nevyužijem,lebo rúž nepoužívam:-DDDD ale niečo vymyslím...dúfam,že to robíš počas jazdy:-DDD

katty19

mne sa náhodou najviacej páči spätné zrkadielko, moc rada sa do neho pozerám:) škoda, že tých možností je tak pramálo

katty19

no buď si istá, že sa mu snívajú, tutovka, a v podstate je to poľutovania hodné, že aj taký malý náznak erotiky ho vyvedie z miery, to musí chodiť ako v škrtiacom obväze, len sa nikde nepozrieť

katty19

ako pre koho, tiež som si myslela, že možno bude stačiť, keď mu poviem, že viem dobre zatiahnuť ručnú brzdu:) nezaberá, perfekcionalisti vyšinutí!

katty19

no tak počkať, kto nemá rád tričko s výstrihom? není chlapík príliš nadržaný? jeeeej, to sú takí tí, čo sa im snívajú po nociach úchylácke horory:D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk