Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

:-DDDD fááákt?? tak to by ma tiež nenapadlo a ani som to ešte nevidela:-DDD to bude asi tým,že jazdím,len buď s chlapmi bez vlasov,alebo valsatými:-DDDD

ethel

Katuška..idem do hajan....postielka volá...možno sa stavím zajtra večer....zatial ti prajem krásne sníčky(kávové) a dobrú noc!:-))

ethel

:-DDD ty si teda expertka...na to ti poviem len jedno,klobúk dole pred ženami,čo si počas jazdy dokážu ešte aj ústa rúžovať:-DDD Tak toto by chlapi nedokázali!

katty19

a takto to u mňa prebieha, možno ma ten policajt videl na tom letisku šoférovať potajomky a preto ma chcel hneď zrušiť, nikdy nevieš

katty19

áno, počas jazdy držím jednou rukou ručnú brzdu, a tak zase, povedzme si, nebudem si rúžovať svoju pusinku pol hodiny, tak ale, vždy, keď začnem zrýchľovať, tak predtým si narúžujem tento môj skvost a pozerám sa priebežne celou cestou do toho zrkadielka, lebo to je už poriadna rýchlosť, samozrejme, bez debát, stále držím ručnú brzdu:) není o čom, jasnačka:D

ethel

:-DDD no tak na toto ja spätné nevyužijem,lebo rúž nepoužívam:-DDDD ale niečo vymyslím...dúfam,že to robíš počas jazdy:-DDD

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk