Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

mne sa náhodou najviacej páči spätné zrkadielko, moc rada sa do neho pozerám:) škoda, že tých možností je tak pramálo

katty19

no buď si istá, že sa mu snívajú, tutovka, a v podstate je to poľutovania hodné, že aj taký malý náznak erotiky ho vyvedie z miery, to musí chodiť ako v škrtiacom obväze, len sa nikde nepozrieť

katty19

ako pre koho, tiež som si myslela, že možno bude stačiť, keď mu poviem, že viem dobre zatiahnuť ručnú brzdu:) nezaberá, perfekcionalisti vyšinutí!

katty19

no tak počkať, kto nemá rád tričko s výstrihom? není chlapík príliš nadržaný? jeeeej, to sú takí tí, čo sa im snívajú po nociach úchylácke horory:D

katty19

teraz som prišla k ďalšej téme: bola som na pohovore a normálne sa ma chlapík pýta: máte tu VP B, či ktorá to je skupina, prečo ste si tam nenapísali počet odjazdených km? to pre nás nič neznamená a ja som odpovedala asi týmto štýlom: no tak km, no tak, 100?
tak sa na mňa pozrel, že normálne som ho pobavila, chudák, zrejme býva v živote dosť nešťastný

ethel

:-DDD no veď by som pochopila,keby chceli aby som zacúvala medzi autá,ale cik-cak si to cúvať:-)))))to budem používať bežne na cestách:-DDD

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk