Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Katty,céééérus! :) Ako,nie je dobre? A nechce sa ti trochu si zacvičiť pri hudbe,rozhýbať sa? Len pre mierne rozprúdenie...?

panča

sandri
nejdem do detailov, pretoze neviem, o co ide a aj keby som vedela - nie som psycholog. Ale z vlastnej skusenosti viem, ze v zivote nema vyznam nic, za co nemusis bojovat. Vela veci robim polovicato, velakrat v zivote som spadla na nos a nedotiahla som veci do konca (a este som pri tom kvikala, ako trpim...no kvikala, malo by to byt v pritomnom case). Vyhrabem sa z jednej blamaze, spadnem do druhej -ale to nic.Zivot zajtraskom nekonci? Som tlsta-neva, ved sa da schudnut. Mam problematicku plet ? dnes vidim, ze je to vlastne fajn. Mam uz svoj vek a nemam ani 1 vrasku na tvari. vsetko, co sa tyka vonkajsku sa da zmenit. Mozes to urobit uplne sama. Ale ak bojujes s demonmi vo svojom vnutri-mozno potrebujes, aby Ta niekto na zaciatku podopieral. psycholg je clovek, ktoremu mozes povedat vsetko. UUplne vsetko. Ak je dobry, pochopi Ta -ukaze ti cestu, aj smer, pomoze Ti vstat zo zeme. Ak budes mat pocit, ze Ta nechape -mozes ist k inemu. Ver mi, co povies za jeho dverami, to tam aj zostane. A mozno aj kus tej tarchy, co Ta gniavi. Nejde to zo dna na den-tak ako problem pomaly prichadzal, tak pomaly (ak nie dlhsie) bude odchadzat. Ale odide. Alebo sa aspon zmensi a dovoli ti krasne zit

mamca

Ahoj,Sandruš,aké komplexy máš? Ja ti teda rozhodne nepoviem,že si blbá,naopak,podľa toho spôsobu,akým píšeš,si skôr myslím,že rozmýšľaš a rozmýšľaš...možno až priveľmi?

sandruš

panči--pretože,mam komplexy zo seba.je to zlé.horibilné.
a už nechcem si dať pomoct.lebo to nezvladnem.a nemá to cenu
:(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk