Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

hm,hm

ppprrreeec,viem kto si aj kvoli komu tu si.ziadne kvoli shakti,alebo by sa dalo povedat ze kvoli nej,len je v tom jeden hacik.mas to dobre premyslene taku spinavost

ppprrreeec

Dakujem za odpoved.......zatial nedavam najavo ci som on ,alebo ona je to umyselene.Nedoverujem ludom hned ked ich nepoznam.A tu som len kvoli Shakti.....taky nie dobry zaciatok pre komunikaciu s vami.A je aj tazke sa sem zaradit uz sa poznate a stacite si.Vyzeram asi cudne ked takto riesim:).No to je len take tuk tuk.......

pančita

ahojky..zase kolega obedikuje :D. Ze zajtra mi donesie notebook-aby som mohla byt stale :DD. to je co ? ale nebudem-...jaj tak ten mail s monitorom :DD. ...prave mi dochaza zasoba smiechu..idem skucat do kuta. A DNES MA KNUT 1 ROK. Tak vsetko najlepsie malicky biely macik ♥

hm,hm

xi xi xi
hm,hm,ano hm.
tak po laske si hladna.nesed pri bedni ale sa zdvihni a zamier do ulic lebo takto sa nikdy nenajes.

ethel

pekný deň na obedné lebedenie v posteli...nákupy urobené-Mikuláš môže chodiť.:-)))
Panči...super mailík:-)))cmuk

katty19

no tak to po láske:))))))) no ja som číslo:D sama som bola zvedavá, čo som to tu v noci popísala:D ale áno, po láske, ale takej veľkej, minimálne OSEMsto metrovej!:D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk