Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty192

páči sa mi panči, že si nestratila svoj vlastný úsudok, zároveň nezabúdaš na priateľov, čo si komu sľúbila... perfektné:)
ja sa nažím udržať si svoju tvár a neklesnúť... tiež perfektné:))
prajem krásne dni všetkým:)

panča

tak ten mail bolo to oznamko od dee...takze ho mas :), posielala som to na velmo staru adresu..

vsetkych vas pozdravuje Etka.Jasne, ze sme sa nestretli, lebo ja mam casovy ,,predsun".xi xi xi, o tom potom, toto by mi aj tak nikto neuveril..alebo hej? po troch hodinach na letisku som si znovu precitala jej sms..pride inokedy ako dnes :DDD...takze ak neviete, ako travit sobotnajsie (cele) popoludnia, staci sa pridat ku mne .boze, je mi to take smiesne.som fakt nejaka divna...

katty192

veru som ho ešte nedostala, dík panči, a dee, perfektne urobené, páči sa mi nápad s tou váhou:)
neviem, ethi, dúfam, že je trocha lepšie...
no, mám sa, hej:) práve som sa vrátila z folklórnych slávností vo Východnej, mám spečené plecia, ale dobre, v pondelok začínam jazdy, kamarátka sa ma opýtala koľkých koňov má pre mňa pripraviť a ja že hlavne aby rebrík tam bol:D takže dobre, veselo
ste sa riadne všetky skámošili, tak sa dobre zabavte s ethi:)pa

panča

Ahoj, ja sa mam dobre. Som tu len na skok :).Ako vzdy.mas maila :))). Trosku s tou postou od dee meskam, ale este stale som v termine. Jupi, idem za Etkou :))))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk