Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

samko r.

Aj ja ju milujem, akurát sa už hanbím chodiť do roboty, lebo sa ma každý pýta koľko som za ňu zinkasoval....:-)))))Božtek na noštek...... Zajtra prečítam (ak to tam bude. Vo štvrtok idem pre stroj, (5600 Sk)...

sandruš

ahojte ludkoviaa.
ako sa maate?mne je tak priserne hnustne,ze uz horsie nebmoze byt:(((((
nechcem rozpisovat preco,nedokazem to.
aspon sa vyplacem:(ak smiem
PREPACTE

mamca

Dobrý večer! :)
To čo hovorili pri svadbe???!! Zas som nedávala pozor....Je to poľahčujúca okolnosť,keď som prepočula?

samko r.

O 21,10 h. zaujímavá myšlienka, škoda že so ju nepochopil o čo vlastne išlo.... Do 40 000 nevydržím, ráno čaká robota. Kooperatíva: Ramatína, čau Bella čau, čau, čau........ Tu túúúúú, zobuďte sa a poistite sa i nás......

ethel

dnes som prežila búrlivú noc..a uvedomila som si jedno,že som tam kde je moje miesto...a dospela som k názoru,že naozaj v núdzi poznáš priatela,alebo ešte presnejšie,keď vám povedia pri svadbe-v dobrom aj zlom,v zdraví aj v chorobe..tak vtedy si človek uvedomí,či to čo má je to najlepšie,keď sa mu niečo stane a ten druhý je tam kde má byť.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk