Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

bežím von, ale ešte toto ma dnes tak zaujalo:
Ak ľudí prísne nestrážime, sami na seba dokážu dať pozor.
Ak ľuďom nerozkazujeme, sami od seba sa vedia správne správať.
Ak ľuďom nekážeme, sami od seba sa stávajú lepšími.
Ak sa ľuďom nenatískame, dokážu sa stať sami sebou.

ani neviem, či som všetkému porozumela, čo chcel tento čínsky filozof Lao c` povedať, ale to je jedno. Páčila sa mi najmä posledná vetička:)

alexa.dra

juj pančita prepač nechcela som ta urazit.ani som to nemala v umysle.naozaj mi je to uprimne luto:(
a toto sm nepochopila :ak ti to mila alexa.dra (teda dnes sa volas takto)
chodim tu kratko,prispievam-ar krat,mozno stale pod inym nickom,zalezi od situacie,ale nikdy v zlom,ani klamlivo:(

pančita

mam rada priblble komentare...ak ti to mila alexa.dra (teda dnes sa volas takto) uvolni krce pri srdci-tak sefka sedela celu dobu pri mne.

Eti slniecko som pocas prac. dna absolutno nevidela-sedim za zaluziami:DD. Ale svieti mi do oci monitor, tak akoze ma slniecko tesilo :DD. Ziarenie ako ziarenie..

Katka, tesim sa, ze som tam, kde som-ale som len na brigade. Do TTP nemozem :( a hrozne ma to mrzi. Som v uzasnom kolektive, fasa ludia, fasa praca a este by ma zobrali aj s mojim jazykovym ,,hendikepom". No co uz - aspon ze tam mozem chodit teraz

ethela

keď Pančuška prvý pozdrav poslala,ja posielam posledný (v dnešný dník):-))
Slniečko nám dnes hrialo tak krásne,že sa divím,že stromy nevypučali....posielam božtek...♥♥♥b 29;♥♥

pančita

cafko..toto je moj prvy pozdrav z prace :O.Kolega ma pustil na net..on obedikuje ♥♥♥♥&# 9829;♥♥♥♥& amp;#9829;♥♥♥

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk