Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katttt

no, ja zatiaľ nikdy nebola blondýna, ale ja zatiaľ nepochopila, ja prečítam ešte raz, dobre?:D ale som aj rozptýlená, lebo som dostala práve pozvánku na sex:DDDD

samko r.

Čo robím? Rozmýšľam aký film si mám pustiť, lebo v televízii nie je ani prd čo by ma zaujímalo. Aj relácia PPP skončila....

samko r.

Dežko bol na Kube a videl ako tam pili zarastení, bradatí chlapi a keď prišiel krčmár aby platili, chlapi hovoria" kubános partizános". Krčmár hneď nato. Jasné, partizános, tak to je na účet podniku súdruhovia, nič neplatíte. Dežkovi sa to zapáčilo a o chvíľu sa pilo, tancovalo akolo Dežka, prostitútky mu tancovali na stole a keď prišlo k plateniu, Dežko hovorí krčmárovi "kubános partizános". Krčmár na to. Hahá, Dežko, nemáš brados: Dežko stiahne nohavice a trenky a hovorí: Tajnos agentos....

katttt

jo, to som ja:) a ty si náš samuško, minule som čítala, že máš fúzy, môj krsný má tiež a jemu to pristane, má ich od teenegerských rokov; pristanú aj tebe?:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk