Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Zvláštne,keď som sem písala,napadlo ma,ako vnímam niektoré úryvky života ľudí,ktorých nikdy nestretnem... Nie,že by som nechcela,naopak,lenže to je niečo,k čomu sa jednoducho neodhodlám.:( Na to veru odvahu nemám,hoci by asi mnoho ľudí o mne povedalo niečo iné. Ale napíš,Etka,keď sem pôjdeš a v ktorej časti sa vyskytneš,možno zájdem nakuknúť spoza rohu.Nenápadne.. :)))

sovička

...nechce sa mi prihlasovať a môj starý nick eee sa mi nedá použiť...Ďakujem,že ste na mňa mysleli! Ďakujem aj jednej osobe,že sa ozvala...Po pohrebe mi môj muž povedal: až teraz som zistil,kolko mám priatelov! A mal pravdu,to som ešte nevedela,že sa ozve aj... ďakujem! Panči,tebe som to preto povedala,lebo ty si ju vlastne aj videla a pár minút poznala...Ďakujem aj tebe! Mamča,keĎ pôjdeme rozypať popol ako si tá osôbka priala,tak budem v tvojom rodnom meste.

mamca

Všetkých zo srdca pozdravujem...a tam,kde to pomôže,prajem nech sa kolesá času roztočia a pôsobia svojou liečivou silou... len čas má tú moc...
(A Panči - vstupno-výstupné zariadenia-periférie pc sú klávesnica,tlačiareň,monitor,prehrávač...)
www.youtube.com

mamca

Všetkých zo srdca pozdravujem...a tam,kde to pomôže,prajem nech sa kolesá času roztočia a pôsobia svojou liečivou silou... len čas má tú moc...
(A Panči - vstupno-výstupné zariadenia-periférie pc sú klávesnica,tlačiareň,monitor,prehrávač...)
www.youtube.com

katty19

panči, mne sa aj zdalo, že je to ethka a potom som premýšľala, či to nie je niekto iný, ale ako sovička píše trocha inak
je to už lepšie?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk