Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

pppreeecccc

Staviak stoji v sirom poli
stazuje sa ,ze ho bolí.
Zle deti mu dali soli
a utiekli za hory- doly.
Uz je tazko zistit, ktore to boli
skoda ze staviak nema nohy.

mamca

Nuž,vyjadrujem sa tak,ako vnímam ja,vyjadrujem sa k tomu,čo chcem povedať ja...Pre mňa je to o mimike jednej tváre.Netvrdím,že tu poznám kohokoľvek tak,aký naozaj je.Poznám každého tak,ako sám chce byť poznaný a tak,ako sa sám vyjadrí-to celé v mojom poňatí.
Vytvárám si svoj názor a tak ho aj prezentujem,nie ako všeobecnú pravdu.
A vyjadriť svoj názor rozhodne nepokladám za privlastňovanie.

SHAKTI

Ethel mala pravdu-cely svet sa netoci okolo mna,tak ho okolo mna ani netocte :-)alebo som skutocne taka zaujimava?? nemyslim..
thanks.
pekny den,slnko svieti-voda laka,postavme si snehuliaka,nemame z coho :-)
clovek nie je porcelanova vazicka,nemozme o nom vyhlasovat,kolko stoji,ze ma iba jednu farbu,jednu vonu,jeden tvar, nemozme si ho kupit a vystavit na policku..

SHAKTI

ach mamca...
toto mi pripada,ako ked niekto umrie a zrazu vsetci tvrdia ako ho dobre a dokonale poznali,vsetci o nom hovoria,kazdy sa k nemu vyjadruje.
Ked tu nie som,tak tu skutocne uz nie som a dovod preco tu nie som,poznam iba ja,tak si ho nedomyslajte ani nevymyslajte( Katka).Nemate lepsiu temu na pretriasanie ako som ja??Nejaku krajsiu,zaujimavejsiu?hmmmm?? to ze som medzi vas patrila,skutocne neznamena,ze vam patrim a ze moze niekto z vas povedat,ze ma naozaj pozna,dovolili sme ludom poznat iba to,co sme sami chceli. Prosim respektuje,akceptujte a skuste sa uz preboha bavit o niecom inom.
Mamca,mylis sa,ani ty nemas iba jednu jedinu tvar,kazdy ich mame niekolko,inu tvar mame ked sme smutny,inu,ked sme vesely,inu ked nam niekto ublizi-clovek moze mat milion tvari,moze ludom ukazat milion masiek,pod ktorymi sa vsak skryva jeden,jediny clovek. Moze mat tvari kolko chce-pokial tie tvare nepouziva a nezneuziva na ublizovanie inym-v tom je rozdiel.

mamca

Mám jednu tvár,jeden nick a ten mi stačí.S jednou tvárou chodím po svete,teda aj sem.
Shakti mala tvárí viac a chce si nechať len jednu.Mňa osobne to teší,čo ju k tomu viedlo a prečo sa tak rozhodla,nie je pre mňa podstatné.
Možno sa nájdu ešte takí,ktorí potrebujú na sebavyjadrenie viac tvárí.Možno ich teší,akí sú tajomní.Ja im to brať nebudem,nech si sami riešia,v čom sú pravdiví a v čom sa predvádzajú.Pre mňa sem jednoducho príde Ethel,Shakti,Katty,Lilith,Samko,Goméz,Damaxy,Panik a....a takisto 8833,hm hm,ppreeeeccc,Jaja a mnoho ďalších.Môže sa stať,ak niekto použije viac mien,že s jednou tvárou si porozumiem a druhú si pre jej zlostný prístup neobľúbim...a to si už musí riešiť dotyčný sám.
Mám vás rada,konkrétni ľudkovia s konkrétnymi nickami a nečakám,že budete stále dokonalí,mám vás rada aj keď ste zrovna nahnevaní alebo smutní. Je na vás,či vám na to stačí jedna tvár.Ja to beriem tak,že áno.:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk