Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

damy

Katuska nemylis sa,nedovolila a vies ze ja mam boziu trpezlivost s kazdym a kde ju beriem neviem a dokedy mi vydrzi tiez neviem a velmi sa spolieham na slusnost,mat ju k sebe a zaroven potom k inym to ma nesklamalo nikdy slusnost vie prekvapit a zabrzdit a potom ucta atd atd.vsak vy to vsetko poznate....

gomez

:) ešte dýcham:) Čaute evrybadry!
:(( Jeden príspevok tu nižšie ma riadne vytočil. Nestíham ani sledovať, ale toto mi nedalo inak. Je to hyenizmus a odchrbta. Pfuj!
Celý deň som nepil, už sa mi z úst práši:) Katulka, vy naozaj malujete?

katty19

aj ja sa pridám, pre šakti: tak nie je to tak dávno, keď som sa cítila rovnako ako ty teraz, akosi nepochopená a vytočená a smutná. Vtedy som sa o týchto veciach bavila s Damaxy. No a čo Damenka? Nič, nech by som vtedy urobila čokoľvek, rozhodla sa stáť pri mne. Jednak bola viac zaneprázdnená, ale zrejme chcela byť aj nezainteresovaná a milujúca. Lebo pri všetkých mojich výkyvoch som si ku nej nikdy nič zlé nedovolila. Alebo sa mýlim?:) Potom stál pri mne xyxy. Tak to je taký chlap, pre neho som jeho kamarátka a si ma vybral:) Je dosť dôležité spoznávať takýchto ľudí, ktorí sa rozhodnú len pre vás. Posilňuje to ego. Potom som spoznala jedného človeka cez internet od nás a práve má v rodine veľký problém. Skutočne veľký, je mi to ľúto. Ale pomáhame si. Potom som sa rozcítila nad svojou rodinou, otvorila som im srdce, moja sesternica, čo tu pred časom písala v mojom mene ma chce za svoju birmovnú mamu, má 15 rokov, pre mňa je to veľký úspech keďže dievča má mimoriadne inteligenčné schopnosti a teda aj emocionálne, lebo keby sme len pri inteligencii zostali, tak to by bolo blbé. Ďalej môj synovec, ten mi dáva toľko lásky, naozaj. Keď niekde ideme a on je bez rodičov cítim sa ako mama. Ďalej priatelia, tu z domu, ktorých vy nepoznáte, to je fakt úžasné, že sa máme takto radi, moji bývalí spolužiaci, no priala by som vám uvidieť tú spriaznenosť, samozrejme nie s každým, ale je ich veľa, dokonca vyučujúci z vysokej školy zo strednej, susedia, známy, ja ti poviem takto: nezatváraj oči pred ostatnými, čerpaj od nich dobro a nás ber iba ako šancu, že nám raz možno čosi povieš, možno len sa porozprávaš. Ja to poviem takto, je tu dobre a absolútne ale absolútne prehliadam všetky emocionálne výboje, nechcem, chcem sa s vami všetkými len niekedy v kľude porozprávať, nič viac, ďalej žijem tu s týmito mojimi všetkými

8833

Pre dievčatá to platí presne naopak. Citová trauma spôsobená chýbajúcim otcom môže spôsobiť, že si nie sú isté, či sa pre nich nejaký muž na svete nájde a jeho hľadanie sa pre ne môže stať prvoradou záležitosťou. Vo vzťahu dokonca môžu tolerovať aj neprijateľné situácie, pretože sú presvedčené, že si nenájdu iného partnera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk