Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

len ma ty nebozkávaj, lebo zostanú z rúžu a čo si potom oni pomyslia:) okrem toho, teším sa na naše nákupy:))))))) myslím, že dnes si ma zohriala viac než dosť:D gomézko, no naozaj, tu sa ti dejú také veci, by si neveril a ešte k tomu v zime, inak, pred chvíľou som kráčala po vŕzgajúcom snehu, ňu:)

damy

Mila Katarina prajem ti este takto pisomne vsetko najlepsie k meninam celkom sa mi zda ze mas dnes to je podla mojho kalendara a bozkavam ta na obe licka joj

damy

Katuska nemylis sa,nedovolila a vies ze ja mam boziu trpezlivost s kazdym a kde ju beriem neviem a dokedy mi vydrzi tiez neviem a velmi sa spolieham na slusnost,mat ju k sebe a zaroven potom k inym to ma nesklamalo nikdy slusnost vie prekvapit a zabrzdit a potom ucta atd atd.vsak vy to vsetko poznate....

gomez

:) ešte dýcham:) Čaute evrybadry!
:(( Jeden príspevok tu nižšie ma riadne vytočil. Nestíham ani sledovať, ale toto mi nedalo inak. Je to hyenizmus a odchrbta. Pfuj!
Celý deň som nepil, už sa mi z úst práši:) Katulka, vy naozaj malujete?

katty19

aj ja sa pridám, pre šakti: tak nie je to tak dávno, keď som sa cítila rovnako ako ty teraz, akosi nepochopená a vytočená a smutná. Vtedy som sa o týchto veciach bavila s Damaxy. No a čo Damenka? Nič, nech by som vtedy urobila čokoľvek, rozhodla sa stáť pri mne. Jednak bola viac zaneprázdnená, ale zrejme chcela byť aj nezainteresovaná a milujúca. Lebo pri všetkých mojich výkyvoch som si ku nej nikdy nič zlé nedovolila. Alebo sa mýlim?:) Potom stál pri mne xyxy. Tak to je taký chlap, pre neho som jeho kamarátka a si ma vybral:) Je dosť dôležité spoznávať takýchto ľudí, ktorí sa rozhodnú len pre vás. Posilňuje to ego. Potom som spoznala jedného človeka cez internet od nás a práve má v rodine veľký problém. Skutočne veľký, je mi to ľúto. Ale pomáhame si. Potom som sa rozcítila nad svojou rodinou, otvorila som im srdce, moja sesternica, čo tu pred časom písala v mojom mene ma chce za svoju birmovnú mamu, má 15 rokov, pre mňa je to veľký úspech keďže dievča má mimoriadne inteligenčné schopnosti a teda aj emocionálne, lebo keby sme len pri inteligencii zostali, tak to by bolo blbé. Ďalej môj synovec, ten mi dáva toľko lásky, naozaj. Keď niekde ideme a on je bez rodičov cítim sa ako mama. Ďalej priatelia, tu z domu, ktorých vy nepoznáte, to je fakt úžasné, že sa máme takto radi, moji bývalí spolužiaci, no priala by som vám uvidieť tú spriaznenosť, samozrejme nie s každým, ale je ich veľa, dokonca vyučujúci z vysokej školy zo strednej, susedia, známy, ja ti poviem takto: nezatváraj oči pred ostatnými, čerpaj od nich dobro a nás ber iba ako šancu, že nám raz možno čosi povieš, možno len sa porozprávaš. Ja to poviem takto, je tu dobre a absolútne ale absolútne prehliadam všetky emocionálne výboje, nechcem, chcem sa s vami všetkými len niekedy v kľude porozprávať, nič viac, ďalej žijem tu s týmito mojimi všetkými

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk