Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

myslis ako v celom svojom zivote?
:-DDalebo tento rok? vies u nas je to podobne ako u vas hore,vzdy sa ho statocne navala,ale teraz momentalne nie je,co ma tesi a mozem si mysliet,ze je akoze jar
:-DD len ma prebere zima :-D

SHAKTI

kraaaaaaaaaaaaaaaaaasne damy!!! presne takto si to totiz predstavujem a dufam,ze takto to pochopia aj vsetci,ktori maju..
pusinu na cielko :-)
fakt by sa mi v niektorych pripadoch zisla moja hovorkyna mamca,aby vyjadrila jasne a s laskou to co chcem povedat.

damy

pre shakti,nesledujem toto nemam priestor,ale ked ta porovnavam dozadu si podrastla a to je dolezite pre teba a neluc sa jednoducho prid ked budes chciet.Pozdravujem ta .

damy

Dobry den a Katuska ty sa mi ozvi som ti aj sms napisala a ty nic?Nevycitam ti ,ved ma poznas.Ale musime si urobit cas to vieme obidve halooo,katty, kde si?

SHAKTI

joooj preeeec,ziadne vycitky,ja ti dakujem,lebo si pre mna urobil velmi vela a ani si to neuvedomujes a ono ma to vobec nezlozilo :-)) prave naopak a o to ide,toto dnes alebo mozno niekedy v buducnosti,pochopia alebo budu aspon akceptovat tie moje vsetky zlaticka!!!
To ze som sem pisala,neznamena ze niekomu patrim,ze ma niekto vlastni,ze ma narok sudit ma,starat sa do mojho zivota,nebodaj ze ma z mojich pismenok pozna :-D ono sa mi to skutocne zda byt smiesne,privlastnit si sice mozete slova,ale za slovami stoji clovek a toho si privlastnit nemozete.
takze preeeeeeeec nebojkaj,v klidku,pohoda :-)

SHAKTI

teraz kto? ja alebo Ethel? :-)
Myslim,ze vsetci sme vyrovnani az prilis,len u niektorych to niektorym dost vadi.
Ethel mas mail,tu to uz skutocne nemienim rozmazavat,nema to ani zmysel,lebo vyrovnano-nevyrovnani jedinci sa toho chytaju,ako sa topiaci chyta slamky a zacitia prilezitost,sancu,aspon takto,zbabelo sa obtriet o niekoho a dostat sa do niekoho blizkosti.
Sa trosku citim ako celebrita :-DD
A co sa tyka pisania pod inymi nickmi,zacina mi to pripadat ako masturbacia-kazdy to robi,aspon na chvilku ho to uspokoji,no skutocny sex to nahradit nemoze. A ten,kto ma dostatok skutocneho sexu,nepocituje potrebu az tak casto alebo vobec masturbovat.
Ale niektorych jedincov uz z toho skutocne musia boliet nie iba ruky ale casom im z toho zacne vynechavat aj srdiecko :-)
Ono existuju ludia,ktorych sa zlo dotkne,lebo im to dovolia-toto ma zas naucila lilith :-),ale existuju aj ludia,od ktorych sa zlo nadherne odraza,odrazaju ho bud svojim srdcom plnym lasky alebo inymi bosorackymi metodami-to neni vyhrazka,to je mozno iba zmienka,pre tych,ktori nevedia co cinia.
Dnes vam venujem svoj den,pretoze dufam,ze dnes ti co maju budu akceptovat jednu vec.
Hlboko klesli ti,ktori si z vety vyberu slova,ktore im vyhovuju a prekrutia ich k svoje pravde a k svojmu nekalemu zameru a budu ich otacat a otacat dovtedy,kym... ale myslim,ze vsetci viete citat(to sa zas nevyjadrujem k skalnym jedincom,aby nedoslo k nedorozumeniu,iba v tom pripade ak by skalni jedinci boli pocuj,hm,hm, preeeec a neviem co este vsetko..)preto citajte cele vety,vsetky slova v suvislosti,mojej nie vasej.
Nikto si nedovolil vstupit sem, utocit na nas,kym sme sa vsetci drzali za ruky a nedovolili im to,lenze ako niektori jedinci zacitili,ze uz sa za tie ruky nedrzime,tak si dovoluju vsetko mozne,zabudaju na cloveka,na postavenie,ktore ma-dosiahol,na odbornost,ktoru ma,na vek,alebo iba na ludskost a uctu.
Ano samozrejme zas sudim a vodu kazem a vino pijem,co uz-v tejto chvili by som si skutocne rada dala dvojku dobreho cerveneho vinka
:-)
skalni-nebudte vztahovacni,nepisem to pre vas a keby ste stale vnimali srdieckom tak by ste to chapali.

pprrreeeeeeeec

Velmi ma mrzi takato story ak je kvoli mne.To bol len momentalny hnev SHAKTI a padlo tu uz aj moje ospravedlnenie nieje mi to jedno,ale uz teraz si sama zodpovedna ako co budes riesit.Nahnevala si ma aj si bojovala so mnou a nevyzeralo to ,ze ta to takto zlozi.NO uvolni sa a netrap sa .I z tazkych situacii sa da pohnut dalej bez ujmy na zdravy.A este ti poradim ked proti niekomu nieco mama tak to treba presne adresovat a vyhnes sa tym nedorozumeniam.Maj sa pekne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk