Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

Jednoducho som vas prosila o obycajnu jednoduchu vec- PUSTITE MA! Zabudnite na mna,na moje meno,nick..viac sa ku mne nevyjadrujte a pokial nieco nenapisem pod vlastnym zelenuckym nickom,tak to ignorujte a trosku mi verte po tom vsetkom,ak ziadam privela,aby ste aspon toto pre mna spravili ako poslednu vec,tak ma to mrzi. Proste ma preboha nechajte odist! Nie som svata ani dokonala,to predsa vsetci dobre viete,ale kusok respektu iba ako voci cloveku,iba o to vas prosim a ziadam!
a odpoved na tvoju otazku- Kde sa vo mne berie tolko zloby? to nie je zloba ale bolest a keby si ma vnimala srdcom ako kedysi,tak prave ty by si to vedela najlepsie, ani ja si o tebe nemyslim,ze si zla a ublizujes umyselne,tak neviem preco si to myslis ty.
Zas sudim?? sudime vsetci,bohuzial, niektori utocime a niektori sa iba branime.
Dali ste mi vela a myslim,ze som vam dala vela aj ja,aspon som vas mnohokrat rozosmiala,tak vas prosim a ziadam,viac sa ku mne nevyjadrujte a kazdeho kto to urobi,v tom nepodporujte ale ignorujte.
Ja verim a dufam,ze to spravite, lebo stale vo mne rezonuje to dobre co si z vas vsetkych pamatam.
Dakujem.

SHAKTI

No vidim,ze jednoducho pochopit nechcete a kazdy si z toho vybera co mu je vlastne. Pokial viem,nikoho som nemenovala,pohlad do oci vlastnych deti-som myslela ludi,ktori utocia,nie teba a nebolo to myslene vyhradne na matky
:-) zaujimave ako si moju pravdu kazdy prisposobi sam sebe..
vino kazem vodu pijem?? pokial citate pozorne,priznala som,ze som to robila tiez,ale uz nechcem a ani nebudem. Neviem,pisala som sem z vlastnej vole,niecim som chcela pomoct,no teraz mam pocit,akoby som sa upisala diablovi,nerespektujete ani mna, a ani to,ze chcem odist.pouzijem mamcine uff,priatelia..
ano ethi,pokial niekto povie rovnake vety ako ty,hned si budem mysliet ze si to ty,mas pravdu,takto sa to jednoducho robi.
Ale ano,tlieskame vsetci,krasne si to napisala,pokial to potrebujes.. myslela som si ze nie,sama si sa pred nedavnom vyjadrila,ze sem uz nebudes chodit vykecavat o blbostiach a zamerias sa iba na odborne rady,co sa zmenilo?? ved ti to sam najvzacnejsi I**** radil a ty si mu dakovala.
Vies moje vyjadrenia sa tykali iba tych,ktori utocili a na nieco sa hrali,ale pokial si sa v nich nasla,za to ja uz nemozem...
skoda,ze to takto dopadlo a zaslo to az sem,skoda,ze to tu uz davno nie je o tom, preco to bolo povodne zalozene,skoda,ze uz davno nie sme taki ako kedysi a nevnimame srdciami. Pre tych,ktori nevedia citat,tak to pisem v rode,kam zahrnujem aj samu seba :-)
Toto uz zacina byt skutocne viac nez chore..

ethela

Jedno je pravda,stretla som tu strašne vela úžasných ludí,ktorých by som v reálnom živote nemala šancu stretnúť!Ďakujem im za každý malinký prejav lásky!

ethela

noooo...čo ktomu dodať?Dokázala by som odpovedať na každú z viet čo tu odzneli,ale odpoviem len na niektoré.Vieš Shaktulka,celý svet sa nekrúti len okolo teba,to som ti už vela krát povedala.Preto ma prekvapuje ako si sa hneď chytila tej dotyčnej debaty,ktorá tu vtedy odznela a ako si vydedukovala,že musím myslieť práve na teba:-)Ten človek sa vtedy vyjadril,že trafená hus zagága..bude to hlúpe,keď podotknem,že mal pravdu:-( Teba zaráža ako sa niektorí ludia môžu pozrieť sami na seba do zrkadla(aj ten človek mal presne túto istú pripomienku na mňa).Moja odpoveď je jednoduchá a úprimne ti poviem,pozerám sa na seba do zrkadla a dokážem sa pozrieť do očí aj svojmu dieťaťu s čistým svedomím!Mne nevadí,ak si to myslela na mňa,ale štve ma,že si tým ponížila iné matky,ktoré sem chodia a ktoré pre teba čo to už urobili!!!Nech by som bola akokolvek nahnevaná,nikdy by som toto nedokázala napísať!Kde sa v tebe berie tolko zloby??
Aj ty súdiš-teda útočíš!Takže teraz použijem tvoje myšlienky a poviem ti na to len tolko-keď ťa to aspoň na chvílu uspokojí,tak som rada!Ano aj v tom máš pravdu,že by sme si tu nemali nahrádzať,to čo nám v životoch chýba.Nebudem ti klamať,ale ešte mi tu nik nenahradil to čo mi chýba.Ja toho totiž k šťastiu vela nepotrebujem a to málo čo potrebujem si dokážem zabezpečiť.K tomu len tolko-vodu kážeš,víno piješ.
No takže si stratila veškerý kontakt,musela som ti to napísať sem,nie do mailu ako by si si viac priala.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk