Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

slnieckovaa

som ale byvala ,,jaja''takze odteraz ked ktosi bude pisat pod nickom ,,jaja''ja to nie som!som slnieckova uz stale a skusim sa zajtra este raz zaregistrovat,skusala som prekopirovat ten kod co mi dosiel,ale mi to hned nevzalo,tak skusim este zajtra snad to pojde ,ved nema preco neist :)

ethel

otázka:mne to pripadá tak,že jemu prišla sms,že má mail(to chodí aj mne) ale nedostal sa dnu,lebo nevedel heslo...a možno ho potom zistil a prečítal si ho

otazka

vdaka ethel.
o co potom mohlo ist? ako si ten jeho problem predstavujes? ja fakt neviem, ak nemal spravne prihlasovacie meno,tak si ten mail nemohol precitat? ale precital. Hmm, nechapem.

slnieckovaa

ethel ty nie si stara raketa.a uz mozaika akosi zapada do seba,len niekto je tu absolutne mimo a ja to nei som :)

slnieckovaa

ethel najlepsia by bola masaz s nejakym eterickymmolejom na uvolnenie :)a nepisala som pod registrovanym nickom....este stale si tu?a vies dokonca ako reagujem?:)nepoznas ma.....ethel kto si mysli,ze som shakti ci kto?ty vies?:)))

ethel

slniečková:-)) náročný deň bol,lebo som si ho nevedela urobiť nenáročný:-)))ale zase som sa až tak nepresilila:-)))Len tak do pohody,čo to podvíham a chrbátik zahučí:-)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk