Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

slnieckovaa

ethel ty nie si stara raketa.a uz mozaika akosi zapada do seba,len niekto je tu absolutne mimo a ja to nei som :)

slnieckovaa

ethel najlepsia by bola masaz s nejakym eterickymmolejom na uvolnenie :)a nepisala som pod registrovanym nickom....este stale si tu?a vies dokonca ako reagujem?:)nepoznas ma.....ethel kto si mysli,ze som shakti ci kto?ty vies?:)))

ethel

slniečková:-)) náročný deň bol,lebo som si ho nevedela urobiť nenáročný:-)))ale zase som sa až tak nepresilila:-)))Len tak do pohody,čo to podvíham a chrbátik zahučí:-)))

otazka

dobry vecer vsetkym. som tu znovu, ethel, vdaka za radu, s kolenom je trosku lepsie, len si musim davat pozor.
neporadite aj v tomto? priatelovi som napisala mail na orangemail. skusobny. prislo mu to na mobil a napisal sms v zneni:
prislo to, len som tusil, ze nemam spravne login.
co to znamena, ze nema spravny ci spravne login? ako mu to teda prislo? v com bol problem?
vdaka tym, co sa vyznaju a poradia. pre mna je to spanielska dedina co je login a prislo mu to, ale nema spravne login.
vdaka

slnieckovaa

ja budem off ked budem ja chciet....a podvadzat s nickami nie je....clovek co pise pise vzdy len za seba svoje vlastne pocity...aspon ja.a mam len tento aktivny nick....

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk