Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

aj mne puká...nič mi na to ešte nepomohlo:-)skús si kúpiť colafit-stojí to okolo 350.-sk,je to čistý kolagén.

otazka

vdaka.
Inak, puka mi aj v druhom kolene, aj v ostatnych klboch. v lakti stale, uz roky. mam pocit, ze od detstva. aj v clenkoch. je to vazne? nie je mozne, aby mi vysychala chrupavka v tak mladom veku. kvoli comu este puka v klboch? Diky, Ethel.

otazka

vdaka za odozvu. rychlo to preslo, teraz to boli len ked s tym jablckom hybem rukou..ako pisem, aj sa mi viac hybe do staran ako to druhe. upravi sa to, alebo bude takto viac uvolnene navzdy? netreba s tym predsa nieco..fixovat alebo podobne? zatial napuchnute nemam. ked idem schodami, tak mi tam praska pri kazdom kroku.
a prosim ta, nebude to koleno labilne aj v buducnosti? nepochopim, ako sa to stalo ked pri normalnom klaknuti. Niekedy clovek horsie spadne a nic, a teraz? som z toho nemilo prekvapena, ako to funguje.

ethel

otazka...možno si len zle klakla..ak by ti to koleno do rána aj napuchlo,tak radšej skoč na urgent aby ti urobili aspoň RTG.Ak ťa to bude stále bolieť daj si to vyšetriť v pondelok,ale skôr si myslím,že sa ti len trošku posunulo,lebo by ťa tá bolesť tak rýchlo neprešla.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.