Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

otazka

ahojte. tu vas chodi kopa ludi, prosim vas, poradte mi. dnes som si v praci vyvrtla jablcko v kolene. ani neviem co som robila, jednoducho som si isla klaknut na stolicku aby som sa natiahla ponad stol a stasna bolest. najskor som nemohla na tu nohu ani stupit, ani krok urobit. potom to preslo, tak do piatich minut som ani nekrivala. ale ked si teraz chutim oba jablcka na kolenach, tak to vyvrtnute mi "beha" viac do stran ako to druhe. akoby bolo uvolnene. mam s tym nieco robit? prejde to casom alebo so s tym? spevnovat obvazom? vôbec nie som v obraze a nikdy som o tom ani nepocula. zvlastne,ze som si ho takto zranila malym buchnutim alebo zlym klaknutim.
dakujem vsetkym za odpoved.

katty19

idem si teraz trocha poležať; poďte si somnou:) budeme sa o seba trieť:))) ale, zaprisahávam vás, nieže začnete do seba narážať:))) lebo vám to nedarujem!!!:))))

katty19

a potom ešte všetkým ostatným, DOBRÉ RÁNO!:) Majme sa všetci radi a očakávam návrat našej šakti a mamča by tiež mohla zavítať:) o pančuliatku, ktoré som už dlho nespomenula, ani nehovorím:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk