Chcem si umyť ruky

zdenoz

Ethel - si to prehnala, veď aj tú tému som založil kôli tebe aby som sa nemusel prezentovať tu.(chcel som si iba vymeniť pár riadkov( Nerád sa vnucujem a tiež nemám rád poučovanie. Už od trinástich mi nikto nerozkazoval a ver mi to bolo už veľmi dávno.

katty19

budem tu asi za také necelé dve hodiny, ešte si budem niečo písať, ak sa tu náhodou objavíš, budem rada, a zdenoz:) by sa tu mohol tiež objaviť, som dosť zvedavá na túto osôbku:)

ethel

ja depky našťastie skoro ani nemávam..ale mne tá nočná urobí v hlave také prázdno...a keď nespím,tak som vymletá

katty19

a čo je na tom dátume? mne chirurg dnes pridelil 8.1., akože, nech sa nehnevajú, myslím, že to bude taký zákrok na desať minút ani to nie, smiešne

katty19

no, tak to vieš, spánok, jesenná únava, depky...:) nočné služby :) a iné radôstky :) napríklad nechuť, to sa týka hlavne mňa, toto, to urobí človeku taký škrt v plánoch, že často až nakonci sa obzerá a nechápe, že kdesi prispate zastal:)

ethel

dnes mi to nešlo...lebo som bola úplne mimo:-))))skoro som mu tam zaspala v aute,kým si bol niečo vybaviť:-))))