Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

SHAKTI, ty len teraz prechádzaš tým, čím ja prednedávnom, je to v pohode, uvidíš, prejdeš a uvidíš to inak; skutočne žiadna pretvárka, ja sa naozaj cítim dobre, lebo sa mi zdá, že pár ľudí ma má skutočne rado, teraz ehovorím o zdraví, existujú v mojom živote aj iní ľudia, to je jasné, napríklad teraz zo školy, mám teraz také krásne zážitky s vyučujúcimi, so spolužiakmi, včera som sa vrátila z mesta svojich vysokoškolských čias, no bolo to super, takže tak, je to len uzlíček, ktorý ťa prejde a pochopíš, ako ťa máme moc radi a že nám chýbaš a aj iným a bude zase dobre, všetko ostatné je blbost, never tomu, máme ťa radi a žiaľ sme vo virtuálnom svete, tusa môže hocičo len zdať, a je to inak, tak tak

katty19

tak dobre, choď si, tak ja sa mám momentálne dobre, som si uvedomila, že v rôznych oblastiach musím byť skromnejšia a brať veci viac reálnejšie, to je celé a dosť ma to odľahčilo; teraz sa teším na damaxy, príde zajtra domov, dobre sa dokážeme porozprávať, sme také spriaznenky:) týmto ťa pozdravujem, damy:) a teda tak, a chýbala si mi, ethel, možno neuveríš, ale chýbala si mi a teším sa až sa niekedy stretneme:)

katty19

no vidíš:) tak to som nebola ja, ale mám pekné meno, také, každý by chcel:) gombíček neviem, ale on sa vo svojom čase určite ukáže:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.