Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

niekto..:-)) prajem ti dobrú noc aspoň tak dobrú a plnú nehy ako bude tá moja!ešte sem zavítaj...treba to tu osviežiť..

jaja

aj ja si myslim,ze pojde o konkretneho jedneho cloveka,alebo mozno par ludi,ktory si stale menia nicky a nudia sa:-)ale ved toto nemoze pokazit naladu,ved pisu odveci:-)))))))oni sa vas snazia urazit tym,ze pisu,ze vy niekoho urazate,necitala si-robis si posmech z ludi to sa teda nepatri :-)))))

niekto

Sama zo seba.
Ak povolíš určitý typ správana,pridajú sa mnohí.
Príjemný rozhovor,ďakujem,lež miesto posmeškov,vezmi ponaučenie.

ethel

jaja:-)))vieš,keď sa niekto začne nudiť,zmení si nick aby sem mohol prispieť a pokaziť niektorým citlivejším osôbkam náladu...a sám sa nemá odvahu prihlásiť a zaregistrovať,lebo pri registrácii by sa prišlo na to,kto sa za tým skrýva a to by bola hamba:-)

jaja

ahoj ethelka :-)dovolenka?to znie celkom lakavo,rada by som skocila aspon na par dni hocikam inde,mimo vsednych dni :-)zvlastne pretoze pravidelne sem zacnu pisat nejake zvlastne nicky a vedu bud psychologicku debatu(zdeno nejaky :-)))alebo utocia pisanim toho,ze niekto iny robi neviemco zle.zvlaaaaastne veru zvlaaastne:-))))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk