Chcem si umyť ruky

panča

:)
hej, hej---spatna vazba. Tu som potrebovala par mesiacov dozadu :DDD. Ale co uz, zivot ide dalej, aj ked je uuuuuuplne iny.Cmuk ♥♥♥

katty1

no a na dnes posledné?:) šakti: šakti má svoj názor, ktorý prezentuje, povie ho nahlas a nebojí sa postaviť naozaj silným útokom; dopredu vie, že jej komunikácia môže skončiť hociako a nevydobije si zmenenie myslenia druhého, zduplikuje svoj názor a naozaj si za ním stojí: že použije aj svoju hlavu a ide s ňou proti múru, nuž, i tak še dá, ale za názor ju pochválim;
nie je to zlé dievča, to už dávno viem a je zaujímavá, nemyslíte? ja si to myslím

katty1

viete, máte v sebe zvláštnu moc poskytnúť nám spätnú väzbu k nášmu správaniu; a fakt je taký, že kým sa nevzdáme, môžme padať, stúpať, chovať sa aj nemiestne, spätná väzba nás zastihne a bojovný duch pomôže vytrvať;
no, moje správanie, nemusíme ďaleko chodiť, nič moc, ale som zato, aby som sa prejavila, či už tak alebo onak, potom sa stávam reálnejšou, nechcem byť naprogramovaná na diplomaciu, chcem byť sama sebou a potom príjmem aj ja tých, ktorí sú autentickí; ODKAZ: ak si taký aký si, ešte nič nie je stratené, horšie by to bolo s "maskami na tvári"

katty1

áno, ale aj vy, čo ste sem predtým neprispievali, ste naša nádej; to ako reagujete je veľmi posilňujúce; možno sme ani nevedeli alebo nevnímali, že nás niekto iný číta a reaguje na naše kamarátstva; chcem vás preto pochváliť a poďakovať sa vám a prizvať vás k vybudovaniu si priateľstva s nami

katty1

no jasné, že si, ja len stále hovorím, kým sa nevzdá každý na tejto téme, tak plamienok stále kdesi tlie a celú tému rozhorí