Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

samko r.

Inak do chvíle pokiaľ nevedel o koho sa jedná mohol povedať, "dobre prídem, ale so svojou ženou". Ja myslím, že vtedy by to bolo OK.

samko r.

Bea6, to od teba beriem, viem a zas hovorím je to o ľudoch. Bola tam nevera, čo ťa určite zradilo, dokonca píšeš nevery. Čo znamená vlastne stále. To si zaslúžiš obdiv, že sním ešte spávaš v jednej posteli. Tu je trošku rozdiel v tom, že Lea jej aj potom povedala kto je a že to nemá nič spoločné so sexom. Je pravda že si mohla aj zo strachu brániť svoje "teritórium", ale môže to byť aj obyčajná mrcha, alebo aj jej manžel, čiže Lein kamarát z detstva. Dúfam že som to moc nezamotal:-)))

lea

ano, clovek si to akosi nechce pripustit, ze je to tak, ten, co si to pripustil, ma uz na sebe pancier voci takymto situaciam

bea6

NO neviem ci sa sem mozem pliest,ale chcem obhajit tvojho spoluziaka zenu.Ja som mala manzela co ma podvadzal a raz mu volala vraj "kamaratka" on spal a ja som zdvihla pretoze to bolo nezname cislo.....a bola to ta co s nim spala....v tej dobe som uz vedela o vsetkych jeho neverach a chceli sme zacat odznova....len to vsetko ozivilo.....vies nevies v akej situacii sa on nachadza a 20rokov je fakt dost vela clovek prezije x situacii , ktore ho zmenia....len tolko pa

samko r.

Medzi nami je cca 6 rokov rozdiel, tak asi vieš ako to beriem ja a čo niekto nechce priznať. Kedysi (pred kabaretom)keď nejaký sused staval dom, pomáhala mu zadarmo celá ulica. Akurát ho to stálo jedlo, pitie a tak.Nikto si nič nezobral. Bali sme súdržní, jeden za druhého sme sa obetovali, pomáhali sme si ako sa dalo. Bolo to v rámci kamarátstva a bez peňazí. Boli sme všetci jedna rodina. Po kabarete sa to všetko zmenilo na manon, hrabanie peňazí, okrádanie vlastnej rodiny, kamarátov. Poznáš novodobé heslo :na kom najlepšie zarobíš keď nie na rodine, alebo kamarátoch? Toto kedysi nebolo. Dnes? Keď sused uvidí suseda ako padol pred domom, tak ho obíde po druhej strane cesty, len aby mu nemusel pomôcť, lebo na tom nič nezarobí!!! Peniaze hýbu svetom a nie ľudskosť. Tak sa zmenila aj povaha tvojho starého kamaráta. Keby ťa videl ako si dostala na ceste mŕtvicu, prešiel by na druhý chodník, lebo na tebe nezarobí. Lea, je to strašne smutné, ale je to strašný fakt!!!
P.s. kabaret- myslený tým 89. rok.

samko r.

Lea, ja úplne chápem, taktiež kamarátstvo z detstva je pre mňa posvätné. Koľko máš rokov, aby som vedel asi tak sa zorientovať a vžiť sa do tvojej mysle a cítenia?

lea

vies samko, tak som bola cely zivot presvedcena, ze kamaratstva z rannej mladosti pretrvaju, ze su silnejsie,ako priatelstva,ktore sa nadviazu v neskorsom veku. a hlavne maju svoje caro preto,lebo to su take vecne svieze v nasich mysliach - s takou radostou sa na ne spomina

samko r.

Vidíš, jednala si v dobrom úmysle, nie ho hneď zbaliť a pre..., ale niekto ťa(on) medzitým buď znenávidel, alebo sa aj mohol zmeniť. Dobre poznám ľudí, pokaziť sa človek ľahko pokazí, ale polepšiť sa je skoro nemožné. Na 99 sa len pretvaruje že je polepšený, ale nakoniec sa ukáže jeho pravá tvár. Ja ti len môžem držať palce a poradiť ti, aby si sa netrápila pre neho, ži si svoj život pokojne ďalej aj bez jeho falošností.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk