Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

etelinda

:-D teraz pre zmenu neviem nájsť zavináč:-D Už mám funkčný pc,ale všetko je v ňom hore nohami a Linux je len pre silné nervy....ja ich asi nemám....
Mamča,tie tvoje nové písacie schopnosti sa mi páčia...čakám teda na tú tvoju foto!
Panči,LT!!!alt3som rada,keď si rada!
Katty, ak ostaneš čo najdlhšie A tak to bude tešiť aj mňa nielen teba.
Prajem krásnz deň každému!

mamca

Jéj,potešili ste ma svojou letmou návštevou..:)
Katty,ja sa mám...hm,ktoré písmeno tam zostalo? Tuším d,ale nezodpovedá môjmu stavu. Tak ja si dám fň,čiže mám sa FajŇovo. A k tomu ešte bľ,čo znamená BudeĽepšejšie..:)))
Etka,hej,som sa rozpísala tak,že sa odvtedy každú hodinku idem k zrkadlu poobdivovať...skvelá som...ale radšej sa obdivujem so zatvorenými očami,tak mi to neruší dojem.:D Ináč,u nás sa dajú zohnať také nožničky na nechty,skvelá vec pre prerastené nehty. Pošlem? :DDDD A notebook si zavírila preto,že si nepísala sem,ale kade-tade...a máš to.Ťak.:)
Pančíííí,som rada,ani nevieš..a už vieš..a nezabudni si občas aj vydýchnuť,neboj,všetko stihneš v pohode,nech sa ti hlávka zbytočne nenáhli,máš dosť času na všetko,ak si na chvíľku sadneš,nájdeš ho,fakt.Len neviem,neviem,trošku ma zaráža predstava,ako spíš zavesená dolu hlavou,netopier...:) A kde sa zvykneš na noc ukladať,máš tam nejaký pevný rám? :DDD
Dee sa urazila,že som jej nedala na výber ďalšie písmenká...? No,zahráva si....ľahko sa môže stať výherkyňou mojej fotky a to už nerozdýcha.Dee,pozor,pozor,potom ti aj štátnice budú ružovým sadom...:D
(.)

panča

to Katty
()♥
musim uz ist..cele dni som u brata s dcerou, teraz periem :) a musim upratat :D.Som ako sova (Ooo nie, to je Etka.).tak netopier

panča

:), som v pohode :DDDD (to si robim srandu s tym stazovanim, ja velmi dobre viem, ze tu mam ludi, ktori ma vypocuju vzdy, ked to budem potrebovat. Som stara, ale nie hlupa :).PRETO VAS MILUJEM, LEBO VIEM, ZE VAS MAM VZDY A ZA VSETKYCH OKOLNOSTI)
len mi je smutno, lebo nemam cas pokecat. ale doma (myslim zdravotny stav dcery) sa to zlepsuje, dnes bola v skole na 2 skuskach..verim, ze vsetko bude OK :)
LUBIM VAS ♥♥♥()

ethel

Mamča,ty si sa rozpisala:-)))mne sa najprv nechcelo a teraz sa mi ale pise.v robote nestiham a doma mam v rekonstrukcii pc..pouzila som aj malej notebook,a zavirila som no:-d teraz pisem z iphonu a ale sa mi triafa koli nehtom...pozdravujem kazdeho !

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk