Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

samko r.

Idem srdcko, žena dudre že musí sama pozerať film Smithovcov. Aj som jej povedal, že keď to budem pozerať s ňou, film inak nedopadne:-)) Zajtra mám nočnú od 22,00, tak ak sa stretneme tu pokecáme... Zatiaľ papá...

samko r.

Aj tu prišlo na jarmok menej ľudí ako po iné roky, hrala hudba, kapely, tanečné súbory... Ale keď ide človek na 7. hodinu večer do roboty, tá chuť opadne.

samko r.

Veď myslel som prázdno a tým smutno. Začína sa jesenná depresia:-))) Včera bol u nás jarmok, ani som sa nemohol viackrát otočiť. Nič síce nenakupujem, len drobnosti, ale jedná sa mi o atmosféru.

samko r.

Lea, mala si sa mu asi hneď predstaviť. Jeho žena si pevne bráni svoju rodinu, nepochopí že kamaráti sú kamaráti a neohrozia jej rodinu. pre ňu si a zostaneš "konkurencia" a ani on jej to nevyhovorí, lebo si predsa len žena a nebezpečie hrozí. Normálny človek si bráni svoje teritórium-rodinu, nikdy ti neuverí že si sa chcela len porozprávať, neverí ti, že si chcela len nevinné stretnutie po rokoch. Zvlášť je to nebezpečné keď mu chodí do pošty, mailov, mobilu... Nechaj to tak, ak on má záujem stretnúť sa s tebou, ohlási sa sám. Možno že sa nechce stretnúť, je možné že na teba niekedy zanevrel a je možné, že povedal svojej žene že ho chceš zbaliť a vlastne "špinavú" robotu nechal na ňu.....

samko r.

Prepáčte duplicitu, blbne mi PC, opakovane mi po odoslaní naskakuje text na celú stranu, niečo ako Antivirus status........

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk