Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

samko r.

Veď myslel som prázdno a tým smutno. Začína sa jesenná depresia:-))) Včera bol u nás jarmok, ani som sa nemohol viackrát otočiť. Nič síce nenakupujem, len drobnosti, ale jedná sa mi o atmosféru.

samko r.

Lea, mala si sa mu asi hneď predstaviť. Jeho žena si pevne bráni svoju rodinu, nepochopí že kamaráti sú kamaráti a neohrozia jej rodinu. pre ňu si a zostaneš "konkurencia" a ani on jej to nevyhovorí, lebo si predsa len žena a nebezpečie hrozí. Normálny človek si bráni svoje teritórium-rodinu, nikdy ti neuverí že si sa chcela len porozprávať, neverí ti, že si chcela len nevinné stretnutie po rokoch. Zvlášť je to nebezpečné keď mu chodí do pošty, mailov, mobilu... Nechaj to tak, ak on má záujem stretnúť sa s tebou, ohlási sa sám. Možno že sa nechce stretnúť, je možné že na teba niekedy zanevrel a je možné, že povedal svojej žene že ho chceš zbaliť a vlastne "špinavú" robotu nechal na ňu.....

samko r.

Prepáčte duplicitu, blbne mi PC, opakovane mi po odoslaní naskakuje text na celú stranu, niečo ako Antivirus status........

samko r.

Lea, ten "?" nepatril tebe, ja som len vyjadroval "údiv", že tu momentálne nik nie je. Rád pokecám aj s tebou a sme otvorení každému kto nerýpe a neponižuje druhých.Takže kedykolvek keď tu budeme, zapoj sa do debaty. Sme tu jedna rodina a budeš patriť určite do nej:-)))

samko r.

Lea, ten "?" nepatril tebe, ja som len vyjadroval "údiv", že tu momentálne nik nie je. Rád pokecám aj s tebou a sme otvorení každému kto nerýpe a neponižuje druhých.Takže kedykolvek keď tu budeme, zapoj sa do debaty. Sme tu jedna rodina a budeš patriť určite do nej:-)))

lilith

prečo by nie...storšku si spravila chybu aj ty,ozvat sa dávnemu priatelovi a nepoznat jeho rodinné pomery....no ale svet sa nezrúti:-)žijeme ďalej....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk