Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

plati stare zname-Ludia bez vlastneho nazoru,poukazuju na nazory inych a prizivuju sa na nich,lebo sami nemaju co povedat.

pppppreeeeeec

No to ze sa nema kto s kym vykecavat neni asi moj problem....co tema to je tam SHAKTI:) :) :).....a co tu teda riesis ty? Nemas partnera ???.......nemas sa s kym porozpravat doma......zase mi vycitas nieco co sama robis?

SHAKTI

preeeec precitaj si to este par krat mozno to so svojim obmedzenym chapanim konecne pochopis,ze som markovi a ostatnym v podstate radila to,ze vykecavanie o svojich problemoch vo vztahoch,neriesi ich problemi vo vztahoch a ze by to mali riesit so svojim partnerom,tam treba komunikovat.
Nemas sa s kym porozpravat?? :-)
caf katty :-)

pppppreeeeeec

Nehcem aby si sudila.Pisane bolo preto tak aby si vedela o co ide ,lebo si pisala ze tato tema sem patri .A moj nazor ja ze patri tak isto ako tema vztah=peniaze ,ktoru SHAKTI rozbila.Poukazujem na rozne pristupy k sebe a ostatnym.Ona Marka odpisala a on sa uz nevratil na temu.

katty19

ppppreeeec, ja ťa chcem upozorniť na svoju necitlivosť, pozri tak cca 20 dní do zadu na tejto téme, čo som tu ja robila a teraz si prečítaj včerajšie šaktinine príspevky tiež na tejto téme, ja viem, že som tá posledná, ktorá môže súdiť

pppppreeeeeec

Ahoj Katty aj ja si myslim ze to sem patri....Ak chces byt v obraze tak si pozri temu vztah=peniaze.Len treba niekomu ukazat ze nieje najmudrejsi na svete..... a byt necitlivy sa neoplaca.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk