Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

pppppreeeeeec

Uz len tolko....Davaj si pozor co kde prezentujes ,lebo to vyzera tak ze vodu kaze vino pije.A stare zname"To co sejes budes ZAT".Na inych temach sa realizujes uplne ako ina osoba tak by si si mala zajst k psychologovi TY....a mozno uz viem diagnozu schyzofrenia:) :) :).

katty19

pppppreeeec, ahoj. no, táto téma je o komunikácii, tej dobrej, tak aj tie osobné prežívania patria do komunikácie, treba ich dávať zo seba von, či už sú dobré, alebo zlé

katty19

Dobré ránko? naozaj som ešte len vstala a urobila druhú kávu a zložila som letnú a jesennú nástenku, Mikuláš je už pred dverami, dosť sa teším, hlavne na červených pandrláčikov s veľkými vrecami a ešte na snehuliakov s metlami:)

pppppreeeeeec

Tak to je teda prekvapenie....to ma fakt rozculuje....ved tu maju byt temy co sa tykaju zdravia a ty tu vypisujes osobne prezivania.To sa fakt divim SHAKTI co ty na inych forach ludom vycitas a poucas aka tema sem patri .........

SHAKTI

tak po dokladnom presetreni som dospela k tomu,ze to nebola tak celkom silonka,ale tie zvieratka na postelnom pradle,v ktorych spava
:-)
Ethi pracujes?? ja varim :-DDDDDD
teda je tu nejaky novy pokus,bude to ryba na masle-vyzera to dobre,len ako to bude chutit,odskusam na rodinnych prislusnikoch :-DD pre istotu si varim druhe jedlo pre seba,uz sa im to zda byt podozrive :-DD
pekny den

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk