Chcem si umyť ruky

SHAKTI

plati stare zname-Ludia bez vlastneho nazoru,poukazuju na nazory inych a prizivuju sa na nich,lebo sami nemaju co povedat.

pppppreeeeeec

No to ze sa nema kto s kym vykecavat neni asi moj problem....co tema to je tam SHAKTI:) :) :).....a co tu teda riesis ty? Nemas partnera ???.......nemas sa s kym porozpravat doma......zase mi vycitas nieco co sama robis?

SHAKTI

preeeec precitaj si to este par krat mozno to so svojim obmedzenym chapanim konecne pochopis,ze som markovi a ostatnym v podstate radila to,ze vykecavanie o svojich problemoch vo vztahoch,neriesi ich problemi vo vztahoch a ze by to mali riesit so svojim partnerom,tam treba komunikovat.
Nemas sa s kym porozpravat?? :-)
caf katty :-)

pppppreeeeeec

Nehcem aby si sudila.Pisane bolo preto tak aby si vedela o co ide ,lebo si pisala ze tato tema sem patri .A moj nazor ja ze patri tak isto ako tema vztah=peniaze ,ktoru SHAKTI rozbila.Poukazujem na rozne pristupy k sebe a ostatnym.Ona Marka odpisala a on sa uz nevratil na temu.

katty19

ppppreeeec, ja ťa chcem upozorniť na svoju necitlivosť, pozri tak cca 20 dní do zadu na tejto téme, čo som tu ja robila a teraz si prečítaj včerajšie šaktinine príspevky tiež na tejto téme, ja viem, že som tá posledná, ktorá môže súdiť