Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

silonka

Dobru noc srdiecka:). Mam za sebou perny den, pekny vec a este cosi :DD, tak uz idem do hajam. LUBIM VAS♥♥♥♥&am p;#9829;♥♥

silonka

no dovol :DD. JA nechrapem. Rozpravam sice zo sna, ale toť vše:_DD. NECHRAPEM :DDDD vrr, vrr, vrr,hafi haff...alebo chrapem ? sakra, ako to mam vediet, ked spim ? Kto to chce otestovat ? len ma neberte doslovne :DDD

ajja

Myslim Katka, ze ta maju ostatni radi. Dobre to Shakti napisala ze clovek najviac ublizi v konecnom dosledku sam sebe. Clovek potrebuje obcas narazit aby uvidel svoje nespravne konanie. Zda sa, ze tato skusenost bola pre teba poucenim, ze su iste hranice, po prekroceni ktorych prichadzaju obete. Verim ze ta ostatni /najma dotknuti/ znovu prijmu, lebo nikto nie je dokonaly - zajtra to moze byt ktokolvek iny, kto bude potrebovat odpustenie a prijatie.

samko r.

Ja si myslím, že tomu nič nebráni. Každému občas rupnú nervy hoci aj z roboty a prenesie to na rodinu, známych.... Aj mne minule rupli keď som počúval Pála.......

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk