Chcem si umyť ruky

katty19

Lebo som, neviem to presne popísať, urobila sa mi v hlave taká hrčka, s ktorou som bojovala, kopec myšlienok a žiadna útecha a svoju nespokojnosť som "riešila" na ostatných. Možno, a ani to neviem presne, sa nedalo inak, ale to ma neospravedlňuje. Ľudia sú ľudia, nie panáky. Ja by som len chcela sem niekedy niečo popísať, ale samozrejme iba ak to príjmete, lebo inak by som sa rozprávala sama so sebou. Ale pochopím, ak nebudú dievčata chcieť. Nie sme skaly. Hranicu som prestrelila.

SHAKTI

ublizit nam nemoze nik,ublizit si mozme iba sami. Lebo mi sami sa pozname najlepsie.Ublizujeme vsetkym vokol seba,lebo si chceme ublizit mi sami,chceme citit bolest,chceme trpiet,chceme sa potrestat a tak trestame a ublizujeme inym,lebo vieme,ze sa to odrazi a ta bolest bude dva krat tak silnejsia akoby sme si ublizili mi sami.

katty19

Ja sem nechodím, lebo som sa v sebe stratila a urážala som druhých. Konkrétne ľudí, ktorých predsa len nejako poznám. Najviacej som ublížila šakti, potom ethel, ďalej som nebola slušná ku gomézovi, aj k lilith... Chovala som sa hrozne.