Chcem si umyť ruky

samko r.

Poľovník zobral ženu na jej naliehanie na postriežku. Pýta sa ho: prečo ten jeleň čuchá tej lani k dierke? On- to čuchá či je rujná. Ona sa ho pýta: a ty máš nádchu?

samko r.

Ja som tlačil, stará pozerala telku. Kapustu nemôžem, mám z toho kyselinu, záhu, vyskočí tlak..... Neviem, neviem, keby som sa včera objavil vo vašich dverách, otvoril by tvoj drahý a ja by som sa ho spýta: Máte doma ženu? Idem s ňou nabíjať:-))) Neviem na ktorom poschodí bývate, ale určite by ma dobehol a dolámal ako psa:-))

ethel

prečo neješ surovú kapustu?A kto tlačil?Ty?To si nemohol prísť aj včera natlačiť mne?To som si musela ruke odreť?:-))))

samko r.

A ináč, kapusta je nabitá. Asi 14 kilo. Ak dožijem do jari, uvidím ako budú behať a či to stihnú:-))) Bohužiaľ, ja so so sudovou kapustou vysporiadaný. Môžem ju občas v polievke- v kapustnici, ale priamo zo suda nie. Od nás vozia na infekčné až do Martina, lebo tu ho zrušili. Zato rozšírili psychiatriu. To je ono!!!!!!!!!! Kua, kde mám kľúče?:-)))

samko r.

Veru nie, tohto roku u nás do jednej vymrzli. Ani škorcom neostalo. Toto tu ešte nebolo, aby som ja musel kupovať orechy a jablká.... A keby aj jedla, ja by som o tých ložiskách ani nevedel.:-)))