Chcem si umyť ruky

ethel

Mamča,ty si sa rozpisala:-)))mne sa najprv nechcelo a teraz sa mi ale pise.v robote nestiham a doma mam v rekonstrukcii pc..pouzila som aj malej notebook,a zavirila som no:-d teraz pisem z iphonu a ale sa mi triafa koli nehtom...pozdravujem kazdeho !

echcheele

Yrityskehityslaboratorio käynnistyi kolmannen kerran tammikuussa. Kevään aikana kehitettiin liiketoimintasuunnitelmia, jotka tähtäävät yliopistotutkimuksen kaupallistamiseen. Ohjelmaan osallistuneiden tukena oli kokeneita mentoreita yrityselämästä. Ohjelma päättyi kehitettyjen liiketoimintasuunnitelmien esittämiseen asiantuntijaraadille.

mamca

Ďakujem vám,som rada,že ste sa ozvali.:)
Agaven-asi sa nepoznáme? Alebo už mám tú...onú...čo sa zabúda...?
Dee,tak ty si mi odpísala ešte skôr,než som položila otázku-myslím tým teraz na termín štátnic.Trošku hádam nahoď oddych,nech sa prečistia mechanizmy prepojenia jednotlivých učebných oblastí...Neviem,čo to trepem,ale znie to zaujímavo,nie? Ak to nepochopíš,si totál preťažená..a ak áno,vysvetli aj mne.:DD
Etka,no teda,si sa rozkecala..:))) Ale fajn,že aspoň orientačne si prispela.Ak by si chcela,aj viac info znesiem.:D
Katty,super,aj keď sa kolíšeme,v konečnom spriemerovaní sme v rovnováhe,nie? :)
No teda,Panči,dúfala som,že to nevezmeš na seba...a nebude treba riešiť otázku sťažovania.. Veď bez volania niet odozvy...kedysi vás práve to,čomu sa vyhýbaš,spojilo.Nie,nechcem teraz filozofovať,len prosím,rob čo naozaj chceš...bude to fajn..a nebude treba c,d-éčiek a ďalších písmen,ktoré si Dee nenápadne chcela privlastniť.:) Nedám,horšie jednoducho nebude...a hotovo.Kto je proti,pozvem ho na pohovor...alebo svoju fotografiu! Hihi.

Deeee

ahote,
mamca tak podla tejto postupnosti sa citim na e-f. 27. a 29.5. mam statnice a chytil ma nejaky utlm, vcera som sa dokazala naucit za cely den az 10 stran a to som sa tomu venovala fakt cely den :-((
Pekny den

mamca

MONITORING
Prosím všetkých známych,ktorí sem nazrú,o jednoduché zhodnotenie svojej situácie podľa kľúča:
a - mám sa fajn
b - ako-tak to ide
c - bolo už aj lepšie
d - nič moc
Ďakujem.:)