Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

lilith

nevykjadnú:-)) budeš si panel z rádia brávat so sebou... a čítala si si 10:57?
ale mohol by ti kúpit a čo mohol ,mal by!

ethel

aj ja si myslím,ale on si to nemyslí,vraj si Robíka môžem nahrať aj na kazetu:-))))))ale ja si ho kúpim sama..už si šetrím:-)))))len či mi potom nevykradnú moje autíčko kjasnučkééé:-)

ethel

ja nikdy nič nechcem..fakt,somnou ti majú doma problém..vždy sa kôli tomu pohádame,lebo ja mám všetko,ale vieš čo by som chcela?cd prehrávač do auta,prípadne aj letné gumy:-))))))ale to mi asi nekúpi,však?Vraj mi stačí v aute magneťak:-)))))

lilith

v takom velkom doma máme také tel. už iba dva,a keby bola taká mobilná tak moj tato by ju hocikde položil, no a ja by som mohla potom hladat ako debil:-) a neviem ešte čo chcem pod stromček... a ty vieš čo chceš?

ethel

no vidíš akú mám výhodu?Preto stíham aj upratovať pri telefonovaní:-))))))Sa divím prečo ju ešte nemáte v takom velkom dome:-)))))takže vieš čo chceš pod stromček?:-))))

lilith

a vieš ty kolko krát som ja o tom rozmýšlala??:-)))))))))) no len si budem musiet kúpit takú mobilnú pevnú linku,aby som mohla aj behat hore-dole,a nie len sediet pri kábli:-)

ethel

Ahoj Lili....:-)))) zachvílku ideš domov,sa tešíš však?!:-))))keď som tlačila tú kapustu(keď sme dotelefonovali) tak ma tak napadlo,že čo budeme robiť,keď ti skončí táto tvoja super akcia orange:-)))))použijeme moju pevnú??:-DDD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk