Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

..predpokladám,že ste sa všetci nechali inšpirovať odhadzovaním snehu a upratovaním svojich príbitkov:-))))
..autíčko som odhádzala,aj s hambením,ale povedala som si,že si musím začať zvykať,že ma vidno:-)))a kapustička je už tiež natlačená,síce mám hánky ako boxerista,ale 17 litrový súdok unesie aj 20 kilo kapusty:-)))ešte som aj povysávala,ale prach sa mi už naozaj nechcelo utierať,lebo aj zajtra je deň....

ethel

dnes mi dal inštruktor bojovú úlohu,musím zajtra očistiť sneh zo svojho autíčka,vraj mi zamrzne:-)))neviem či sa nebudem pri tom hambiť,asi nasadím skafander,alebo aspoň svoju čiapočku-ako inak čiernej farby...dobre na nej vidno vločky:-))))
Lili..zajtra sa ti ozvem cez icq,ale najskôr si dám kafčo cez telefón,potom povysávam,umyjem podlahu,urobím tzv.vzhladový poriadok a potom sa ti zapnem...ak by si dovtedy nevydržala-telefónne číslo vieš:-)))))))môžem upratovať aj s mobilom:-DDD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk